Sapuvusi gaļa un milzīgas mušas! Tu negribētu sev tādas kaimiņienes

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

8 komentāri

Teikas iedzīvotāji gadiem ilgi bezspēcīgi cīnījušies ar divām māsām, kuras dzīvo daudzdzīvokļu nama pirmajā stāvā. Jau pieejot pie kāpņu telpas, jūtama nepatīkama smaka, ko kāpņu telpā papildina arī mušas. Tuvākie kaimiņi ierīkojuši dubultās durvis, lai novērstu smakas iekļūšanu dzīvoklī.

2013. gadā pie raidījuma “Bez Tabu” vērsušies izmisuši Teikas iedzīvotāji, kuri nespēj sadzīvot ar divu 80 gadus vecu kundžu radītājiem apstākļiem. Par godu “Bez Tabu” 20 gadu jubilejai raidījuma redakcija nolēmusi atgādināt skatītājiem par iespaidīgākajiem stāstiem.

Abas kundzes dzīvo pirmajā stāvā un ir kādreizējās skolotājas, elektrība dzīvoklī ir atslēgta, tādēļ pie durvīm ir gana stipri jāpieklauvē.

Pēc brīža durvis atver vecākā no māsām, taču viņa noraida iespēju, ka smakas avots varētu atrasties viņas dzīvoklī. Arī labierīcības, kur visa grīda noklāta ar netīrām avīzēm, sirmās kundzes prāt, tiek lietotas adekvāti. ”Tie nav mūsu papīri, es nezinu, kurš viņus ir salicis,” stāsta vecākā māsa.

Sanākušajiem jau radušās aizdomas, ka ar otru māsu noticis, kas nelāgs, bet par to netiek ziņots. Vecākā māsa to pilnībā noraida un pie durvīm pasauc arī otru dzīvokļa iemītnieci.

Neviens no atbildīgajiem dienestiem, kas lietā iesaistīti, dzīvoklī, lai apskatītu situācijas nopietnību, nav tikuši iekšā, taču kundzes “Bez Tabu” labprātīgi ieved savā privātīpašumā.

Virtuvē, kur valda pamatīga nekārtība, uz izslēgta ledusskapja pūst gaļa un visā virtuvē lidinās treknas mušas.

Vecākā māsa

Mums nav brokastis gatavas. Te (virtuvē) ir mūsu unikālākā nekārtība, kāda vien mums ir bijusi. Mums draugi atsūtīja gaļu. Šodien pat to izmetīsim.

Vēlāk gan kundze saka, ka gaļu nevajadzētu nest ārā, jo tad smaka izplatīšoties.

Skaties video un uzzini, kādēļ neviens dienests nevar palīdzēt kaimiņiem un abām sirmgalvēm.