Elita Kohanovska kopā ar brāli vēlējās doties uz Austrāliju. Biļešu iegādi uzticot profesionāļiem, cerējuši, ka arī pārējo ceļojuma norises plānošanu, visus klupšanas akmeņus tūrisma aģentūras pārstāvji palīdzēs atrisināt. Diemžēl Elitas pieredzētais mudina viņu brīdināt, ka, pat uzticot ceļojuma plānošanu savas jomas pārzinātājiem, līdz galam paļauties nevar. Jo laikā, kad viņai būtu jābauda Austrālijas daba, Elita skaidrojas ar tūrisma aģentūru ”Kolumbs”, palīgā aicinot Bez Tabu.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Alberts

  Alberts

  Mani arī zaudēja šī alkatīgā kompānija....un es ,kā jau īsts latvietis, par šo nekaunīgo gadījumu, dalīšos ar visiem saviem draugiem sociālajos tīklos...
 • skaidra

  skaidra

  Šādi notikumi liek šaubīties par firmas godaprātu .Interesanti , kāpēc klientei neatdeva naudu par nenotikušu ceļojumu ? Firmai vajadzētu saprast , ka negodīgums kaitē firmas godam . Latvija maza un izlasot šo , zaudēs klientūru .
 • SO.

  SO.

  Kas tad kompānijai- naudu saņēma, biļetei droši vien neizlietoja,vai mums vispār ir kāda firma,kuras darbinieki atzīst, ka ir kļūdījušies, lūdzu, piedodiet?Vārds pret vārdu- klients viens, firmas darbinieki vairāki, sevi aizstāv.Ja sarunu neesi ierakstījis, nevari pierādīt, un man pat šķiet, ka likumi ir tādi, ka slepus ierakstitu ari tiesā var apstridēt.
 • Oz

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!