“Sāp sirds par tādu, atvainojos, cūcību.” Babītes novadā izcērt liepu aleju, lai blakus būvētu degvielas uzpildes staciju

“Bez Tabu” saņem vēstules no Babītes novada iedzīvotājiem un arī vienkārši caurbraucējiem. Ziņotāji vērš uzmanību, ka Spilves ciema teritorijā tiek izcirsta liepu aleja, lai uzbūvētu degvielas uzpildes staciju. “Slokas ielā bija viena no skaistākajām koku alejām Latvijā. Šodien vīra tēvs atsūtījis ziņu, ka pilnīgi veseli koki tiek izcirsti. Sāp sirds par tādu, atvainojos, cūcību, jo koki bija lieli, tiešām skaisti, bija prieks tur braukt. Un tuvumā ir daudz citu degvielas uzpildes staciju. Pienācīga iedzīvotāju informēšana un apspriešana par koku izciršanu arī nav notikusi,” rakstīts vienā no vēstulēm.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Peters
 • Aivija

  Aivija

  Neesmu mežu speciāliste, bet manuprāt par daudz mūsu Latvijā izcērt kokus un mežus. Man katru dienu iznāk braukt pa provinci un arī patīk sēņot vai vnk. pastaigāt pa mežu. Un paveras diezgan bēdīga aina. Saprotu, ka mežs ir jācērt un jāatjauno, bet vai tādos apmēros? Brauc kur gribi te izcirtums, tur izcirtums, tur vēl zāgē. Man kau labu laiku rodas jautājums vai tas viss ir pareizi un likumīgi.
 • Abi labi

  Abi labi

  Abi labi. I privātīpašnieki, kas izdomā sagandēt smuku vietu un iebliezt tur nevienam nevajadzīgu benzīntanku, i iedzīvotāji, kas deomonstratīvi neliekas ne zinis par to, kas notiek apkārt, līdz ir jau par vēlu. Kā tas vīrs klārēja - "nu staigāja jau ar kaut kādām aptaujām, bet vai nu tas ko mainīs". Visi to vien zina - "ko ta es, es jau neko", lai pēc tam sūkstītos kā visi citi vainīgi. Pašvaldība arī ķēmi, protams. Likuma prasības viena lieta, bet kur pienākums informēt savas apkārtnes iedzīvotājus un savus vēlētājus? Tipiski birokrāti. "Likums nepieprasa". Cerams, iedzīvotāji to pieminēs nākamajās vēlēšanās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!