“Samaksā sodu un “pie dirsas”!” Straupes pusē iedzīvotāji dusmīgi par vietējās pienotavas darbību

Plāča ciemā Straupes pagastā dzīvojošā Agita teju katru dienu mēro ceļu pa tiltu pāri Braslas upei. Un katru reizi, tuvojoties upes krastam, Agita noskurinās un aiztur elpu.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Mārīte

  Mārīte

  Tirdziņā grūti uzturēties dēļ tās smakas! Nevaru iedomāties, kā jūtas turgotāji, kam visa diena jāpavada tādā gaisā? Nopirku lina kleitu, atvedu mājās un smird! 🤷🏼‍♀️
 • Imants B.

  Imants B.

  Rieksta kungs diemžēl ir ieliktenis, kuram tika radīta izpilddirektora vieta, jo tā nu sagadījies, ka viņš ir arī valdes priekšsēdētāja znots. Taču papildus tam vēl ir pilnīga tehniskā nekompetence. Normāli strādājošas attīrīšanas iekārtas praktiski nesmird. Smaka rodas brīdī, kad baktērijas vairs nespēj tikt galā, vienkārši sakot - iekārtu jauda ir krietni par mazu. Tieši tāpat kā ar to viņa gāzīti biksēs. Ja puncis strādā, purkšķi nesmird. Un tai upē esošajai caurulei ir divi sākumi. Viens aiz attīrīšanas iekārtām un otrs pirms. Gandrīz tikpat viltīgi, kā ūdens skaitītāja apejošais mezgls, jo kāpēc gan nešmugulēt visos iespējamajos veidos. Alfa un Omega tā teikt. Dīvains ir fakts, ka gadiem neviena atbildīgā instance neko no tā nav atklājusi. Arī šeit būtu jādomā par pārbaudošo personu kompetenci vai vispār vēlmi kaut ko darīt.
 • tv

  tv

  Piemotavu jāslēdz ciet. Un vispār, visas pienotavas jāslēdz. Viss jāslēdz. Lai nav nekā. Neko nevajag. Dzīvosim kokos, pārtiksim no sēnēm. Lai dzīvo tārpiņi, zivtiņas, kukainīši un kustonīši! Cilvēkiem pietiek ar pidrallā un dabas vērošanu. Urrāāā, biedri! Visu slēdzam, visam kaputt!
 • Es

  Es

  sanāk visus šos n-tos gadus tie tik visu sū gāza upē... par laimi neesmu arī viņu produkcijas atbalstītājs...
 • Taisnība

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!