Saeimas eksdeputātam Klaužam piederošs grausts Līvānos apdraud iedzīvotāju drošību un skādē pilsētas tēlam

Viens no galvenajiem lielceļiem Latvijā – Rīgas-Daugavpils šoseja – vijas cauri Līvāniem. Pilsēta ir sakopta un skaista, taču kāda arhitektūras pērle ne tikai bojā apkārtējo vidi, bet arī ir bīstama iedzīvotājiem.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Sporta iela

  Sporta iela

  Nezinaju pie ka griesties par so eku. Dome visi rausta plecus. Tagad skaidrs kas ir saimmieks. Tapec si pornografija vel eksiste. Visas sienas apbirusas restauret diez vai kads taisas. Nonest vajag so atkritumu kaudzi
 • Kaimins

  Kaimins

  Gaidisim kad uz galvas uzgazisies. Nauda atmazgata. Gan jau dzivokli izpardoti. Neoficali. Tadel nojaukt nevar. Vasara narkomanu majotne. Klauz tak dzivo cita Livanu gala. Ja tiks traumeta mana masina ar kiegeliem, iesu tiesi pie Klauza kunka
 • Svetlana

  Svetlana

  100 metrus tālāk uz Daugavpils pusi ur vēl pāris šādi grausti, kuros pāris gadus atpakaļ pārdeva dzīvokļus, labāk būtu par tiem sižetu uzņēmuši.
 • Eŕiks

  Eŕiks

  Paskat kādas viņam brilles ar tādām tak cilvēks mevar to graustu saskatīt
 • ta

  ta

  Daudziem kungiem pa padomju daudzstāvu mājai pieder un ne jau tikai Līvānos. Tomēr liela daļa aplauzušies, jo puspabeigtās mājas izrādas reģionos nevajadzīgas un neviens tās neizpērk pa kosmosu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!