51 komentārs

Pērn Kārlis Seržants Saeimā nopelnīja 34 tūkstošus jeb 2840 eiro mēnesī. Aculieciniekam izdevies iemūžināt tautas kalpu dažādās spēļu zālēs, kur, visticamāk, tiek nospēlēti nodokļu maksātāju līdzekļi.

Aculiecinieks norāda, ka pagājušajā nedēļā deputāts vairākkārt redzēts dažādās spēļu zālēs. Bez Tabu uzmanība tiek vērsta uz to, ka tautas priekšstāvis uz spēļu zālēm dodas darba laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saeimā Seržants darbojas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas, kā arī Nacionālās drošības komisijā, kur ir priekšsēdētāja biedrs.

Deputātam jau vairākus gadus piešķirta pielaide Valsts noslēpumam. Rodas jautājums, vai atbilstošiem drošības dienestiem ir kāda nojausma par Kārļa Seržanta aizraušanos?

Raidījuma Bez Tabu uzrunātie Saeimas deputāti par Seržanta laika pavadīšanu spēļu zālēs rausta plecus, nekas tāds iepriekš neesot ne redzēts, ne dzirdēts.

Bez Tabu izdodas sazvanīt Seržantu, kurš atrodas komandējumā, taču, izdzirdot jautājumu par spēļu zālēm, tautas kalps nomet klausuli.

Foto

Deputāts iepriekš medijiem norādījis, ka “spēlēšana nenotiekot regulāri”.

Narkoloģe Aelita Vagale norāda, ka spēlmaņi azartspēles uztver kā izklaidi. Atkarīgie visbiežāk nevar noteikt robežu, kad izklaide kļūst par atkarību. Visbiežāk šī aizraušanās tiek slēpta no tuvinieku acīm.

Aelita Vagale, narkoloģe

Spēlējot automātus, atkarīgie iziet cauri pilnam emociju spektram. Tas sākas ar laimes izjūtu, kam seko vilšanās un kauna izjūta.

Tie ir cikli, kas atkārtojas vairāku spēļu garumā. Atkarīgie nevar pateikt “Nē”.

Azartspēlmaņi pie speciālistiem vēršas brīdī, kad spēlēšanai paņemti lieli kredīti. Viņi zaudē lielus līdzekļus, nospēlē darbavietas finanšu līdzekļus.

Atkarība no azartspēlēm ir ārstējama, lai to sekmīgāk izdarītu, jāvēršas pie speciālista.

Video

TOP komentāri

 • Spiegs
  +14 +14 0

  Spiegs

  Drošības lietas gan nebūtu uzticamas nekādā gadījumā. Spēlmaņi ir neuzticami un viegli pērkami.
 • Omīte
  +14 +13 -1

  Omīte

  "Tautas kalpu" reputācija jau tāpat nav nekāda augstā un ja vēl šāds nesmukums atklājas, tas tas protams grauj konkrētā cilvēka autoritāti!
 • Maruta
  +12 +12 0

  Maruta

  Tas taču zināms , ka tautas kalpi--deputāti ir gandrīz visi nelieši un zagļi--cits vairāk,cits mazāk,bet visi grib strēbt no lielā naudas katla,ko pilda nabadzīgā tauta--tas jau nav labojams,bet mums--tautai--tas ir pretīgi !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl