”Šādi mirst!” Pēc iepazīšanās ar jaunajiem kaimiņiem ropažnieki novesti līdz izmisumam

Kārlis ar sievu un trīs bērniem gleznainā Ropažu novada nostūrī dzīvo 18 gadus. Līdz šā gada sākumam ar viņiem kopā bija uzticamais suns vārdā Hargo, kura pēkšņā nāve satrieca ģimeni. Šobrīd policija veic izmeklēšanu par suņa nāvi, jo ģimenei esot aizdomas par tā slepkavību.

Atpakaļ uz rakstu

37 komentāri

 • Arvids Brauers

  Arvids Brauers

  Novēlu pacietību kaimiņiem, vēsu prātu. Ļauni cilvēki mēdz savos lāstos aizrīties un nosmakt. Cerams, ka šis nebūs izņēmums.
 • aldis
  +15 +15 0

  aldis

  o jā,zinu kā tas ir,man arī kādreiz bija tādi kaimiņi,bija gan arī savā ziņā jautrība,ja paspēlēja pretī...bet nu tagad ir miers-nosprāga abi divi!
 • L
 • Arktikas Valsis

  Arktikas Valsis

  Ieteiktu pretī bliezt kādu smago metālu, un mēģināt pārspēt skaļuma, tās vecenes Mocartu 😂
  • Liene
   +16 +16 0

   Liene

   Nav laba doma, labāk ierakstīt, lai būtu pierādijumu ka cauru diennu vien un to pašu mūziku laiž kaimiņu virzienā un rakstīt iesniegumu. Ja bliezīs pretī, var pats dabūt iesniegumu policijā uz sevi
 • Elgavskij

  Elgavskij

  Tai juristei ir paveicies, ka tāds miermīlīgs kaimiņš trāpījies... Ja viņa būtu man kaimiņos un tiktu aizskarta mana ģimene, es neskatītos, ka viņa ir sieviete... Pēc tam, lai sūdzas... Bet es pa savu atbildētu...
 • Veni Vidi Vici

  Veni Vidi Vici

  Ooo, jā. GM - tā ir diagnoze. Jau Jelgavā ar šo garā vājo cilvēku nācās saskarties. Bija pat BezTabu sižets par to kā šī persona terorizēja konkrēta daudzdzīvokļu nama iedzīvotājus. Šī pati persona arī izgāza ēkas siltināšanas projektu, kur bija jau lēmums par valsts atbalstu, bet GM iesūdzēja atbalsts iestādi tiesā. Visas instances gan šī persona zaudēja - arī tāpēc, ka uz tiesas sēdēm nekad neieradās, bet pamatā tāpēc, ka prasības bija slima suņa murgi jeb šizofrēnija. Rezultātā banka nama iedzīvotājiem neiedeva aizdevumu, kamēr šī persona pārsūdzēja zaudētos tiesas lēmumus nākamajās instancēs. Turklāt, kā šī persona varēja kļūt par MNA, ja ir ārstējusies psihoneiroloģiskajā klīnikā? Sorry, bet šis cilvēks ir ļauns, naidīgs un iespējams joprojām ar nepilnu rubli.
  Izsaku līdzjūtību kaimiņiem un esmu 100% drošs, ka nelietības turpināsies. Lieku arī zobu ķīlā, ka suņuku noindēja vai kā savādāk izrēķinājās šī GM.
  Izturību, jo ar garā vājajiem nav viegli.
 • Aleksejs

  Aleksejs

  Likvidàtajus, kuri iedomàjas ka ir dievi dàžreiz noliek vietà garambraucośs kravas auto....
  Ne ko citu, kà naifu pret sevi viñi ar sacu uzvedîbu ne veicina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!