”Šādi mirst!” Pēc iepazīšanās ar jaunajiem kaimiņiem ropažnieki novesti līdz izmisumam

Kārlis ar sievu un trīs bērniem gleznainā Ropažu novada nostūrī dzīvo 18 gadus. Līdz šā gada sākumam ar viņiem kopā bija uzticamais suns vārdā Hargo, kura pēkšņā nāve satrieca ģimeni. Šobrīd policija veic izmeklēšanu par suņa nāvi, jo ģimenei esot aizdomas par tā slepkavību.

Atpakaļ uz rakstu

37 komentāri

 • Iresa Miksone

  Iresa Miksone

  Interesanti, kas ir vinjas viirs, taads pats?... Veel jau pietruuktu, ka Pilnai Laimei tajaas tumbu kastees ievietotu bishu stropus pie kaiminju seetas...
 • Vistiņā
 • Anna

  Anna

  Tie likvidātori un parādu piedzinēji ir pārsvarā ļoti nekorekti un pat negodīgi cilvēki, kas iedzīvojās uz citu cilvēku nelaimes!!!! Un, ja paskatās uz viņu algām - tad nu tik tiešām trūkst vārdu.
 • Nop
  +29 +29 0

  Nop

  Eeee Tauta nu šito tak nevar tā atstāt es ceru ,ka ''Bez tabu'' vēl atgriezīsies pie šito. Vispār a kā viņa tika sava amata ja tur drīkst strādāt cilveks ar nevainojamu reputāciju ,pirmie signāli televīzija bija 2015 g. kā viņa tika tai amatā kā viņa strādā ar cilvēkiem nezinu varbūt es kļūdos ,bet tas tak ir staigājošais monstrs vēlreiz saku monstrs. Atsūtīt ''barigas'' un draudēt nu tas vispār ir nonsens ................
 • HA HA
  +19 +19 0

  HA HA

  Salieciet kopā "gundega", kas par šo "augu" rakstīts enciklopēdijās un visu ko ziniet par Latvijas maksātnespējas administratoriem, tad dabūsiet šo rezultātu.

  P.S. Ja nabaga kaimiņiem ir tehniskas zin'a'sanas, tad pretim vajādzētu likt spēcigu ultraskaņas ģeneratoru, kura darba frekvence ir tuva tā sauktajam "sāpju slieksnim", vai otrs variants arī jaudīgu infraskaņas ģeneratoru ar darba frekvenci ~ 6-8 Hz.
  • Aija

   Aija

   Diez vai derēs, jo ja pašiem mājās dzīvnieki, tad šis nav variants. Dzīvnieki, daudz smalkāk sajūt ultroskaņas un to ietekmi.
   • HA HA

    HA HA

    Protams, ka iekārtas jāieslēdz kad pašu, bērnu un mīļo dzīvnieku nav mājās, bet izstarotājam jābūt ar signāla fokusēšanu.
  • Tas Es

   Tas Es

   Tas ir variants, bet krietni labāks, patīkamāks un bez jebkādas iespējas kaut kādā veidā ar likumu palīdzību sodāms variants būtu, vienkārši dēlam uzdāvināt 4 T 450cc motokrosa motociklu (pašu dzīvnieki pieradīs), bet radītais troksnis būs dzirdams diezgan labi un tālu.
 • Experc
  +32 +32 0

  Experc

  Man jau liekas, ka tai advokātei ir izteiktas psihiskas problēmas, kas droši vien saasinās pilnmēness laikā, kad jāķeras pie kļauzu stročīšanas.:) Nu neviens normāls cilvēks nesāks kašķi tikai kašķa pēc, abet šitā antisociālā dāmīte visur, kur vien parādās, uzreiz sāk aktīvo "karadarbību" - te suņi nepatīk, te mūzika traucē, te kaimiņu braukšana pa ceļu ir baigā problēma. Un, kā jau te viens iepriekšējais komentētājs norādīja, tas ir smags, hronisks gadījums, kur jau ir uzkrāta nopietna klīniskā kašķēšanās pieredze gan Jelgavas daudzstāvu mājā, noraujot kaimiņiem mājas siltināšanu, gan arī pēc tam privātmāju rajonā, pa naktīm skraidot apkārt ar telefonu, filmējot un tracinot apkārtnes suņus. Starp citu, arī Jelgavā bijis suņa indēšanas mēģinājums - tā ka šitā žultainā sēne ir reāls apdraudējums apkārtējiem.:(
 • Onkulis
  +31 +31 0

  Onkulis

  Atliek tikai pabrīnīties ka maksātnespējas administratoru kantorim ir vajadzīgi šādi darbinieki!!!
 • Guntis

  Guntis

  Skaties.lv jūs nedaudz neafigeļi? 6 reklāmas pirms video, reklāmas abpus lapai, reklāma lapas augšā, ritošā reklāma apakšā, ntās reklāmas labajā pusē rakstam. Da ejat ieskrieties, nekad vairs neskatīšos nevienu rakstu šeit...
 • Klup

  Klup

  Servitūta ceļš ir bez maksas, 100€ ir izspiešana arī no advokāta mutes. Bet suni gan varētu savākt ja pat 300m attālumā kaimiņi uztraucas.
 • Ai,ai

  Ai,ai

  Nedod Dievs, tādu kaimiņos dabūt. Līdzjūtību, pacietību un izturību kaimiņiem! Ja kundzīte liek skaļo Mocartu - saucat policiju. Ja brauc pa koplietošanas ceļu - sūdzaties, kā to dara viņa. Varbūt nāks pie prāta. Vai arī rakstiet sūdzības Maksātnespējas administrācijai un advokātu padomei, lai tās izvērtē šīs kundzītes rīcību un atbilstību administratora un advokāta amatam/ētikas normām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!