”Šādi mirst!” Pēc iepazīšanās ar jaunajiem kaimiņiem ropažnieki novesti līdz izmisumam

Kārlis ar sievu un trīs bērniem gleznainā Ropažu novada nostūrī dzīvo 18 gadus. Līdz šā gada sākumam ar viņiem kopā bija uzticamais suns vārdā Hargo, kura pēkšņā nāve satrieca ģimeni. Šobrīd policija veic izmeklēšanu par suņa nāvi, jo ģimenei esot aizdomas par tā slepkavību.

Atpakaļ uz rakstu

37 komentāri

 • Elofija

  Elofija

  Varbūt kāds jurists piedāvātu pro bono sniegt padomus šai ģimenei pierādījumu iegūšanai un saglabāšanai un tiesāšanās laikā tiesā? Ja augstas kvalifikācijias jurists par servitūtu prasa samaksu, kādam vajadzētu pārbaudīt, vai izglītības dokuments nav nopirkts.
 • Musiclover

  Musiclover

  Nu gan ierēcu. Mocarta Rekviēms viņam saucoties Šādi nomirst. Cilvēciņ tur nav dziesmas bet daļas nevienai nav šāds nosaukums. Google tulkotājs to izspļāva vai? Neko citu jau nezinām vai ne? Cik tupam jābūt lai kaut ko tik stulbu pateiktu.
 • Robis

  Robis

  Nu,sižets kā saka vienos vārtos.Uzklausīti tikai vieni ,tie ir nabaga cietēji no otras puses uzrakstītās vēstules nolasa vienu teikumu,pārējais laikam žurnālistiņam nepatika,tad nesanāktu varenais sižets. Noteikti dzīvē viss atkal ir pavisam savādāk.
  • Patiesība to Robis

   Patiesība to Robis

   Otra puse tak atteicās no sava viedokļa paušanas, jo šādu uzvedību tak nav iespējams pamatot. Ja gribat varat pats ekrānā izlasīt to, ko žurnālistiņš neizlasīja - Miķelsone "esot valsts amatpersona tikai tad, kas pilda maksātnespējas administratora pienākumus, pārējā laikā viņa esot advokāte un advokāts neesot valsts amatpersona". Tā šī slimā juriste paskaidro televīzijai to, ka viņa var uzvesties kā briesmonis tajā laikā, kad nav maksātnespējas administratore :////
 • RAGANIS

  RAGANIS

  žēl ,ka nedzivoju blakus ,tai kašķu tantei....es viņai tādu repu uztaisītu ,ka vairak bērnus bez vecaku atlaujas nefilmētu ,,,KAUNS NAV NEMAZ ,KASAS PA VISU LATVIJU
 • Nezināmais

  Nezināmais

  Pazīstu cietēju. Arī viņa pati ir emocionāli nenoturīga. Bija vairāki starpgadījumi. Tādēļ iesaku žurnālistiem, pirms taisīt šādus sižetus, rūpīgi pārbaudīt visu informāciju un arī atspoguļot vairāk ne tikai vienas, bet arī otras puses viedokli. Cik varu sameklēt informāciju internetā, advokāte ir ļoti daudz ko sasniegusi gan izglītības, gan profesionālajā laukā. To pašu nevar pateikt par cietušo. Varbūt tā ir vienkārša skaudība, varbūt divu ambiciozu cilvēku mēģinājumi pakļaut vienu otru, varbūt nevēlēšanās pieņemt citādo. Katram cilvēkam ir tiesības veidot tādu ģimenes dzīvi, kādu viņš pats vēlas.
  • jelgava
   • Rads

    Rads

    Nu tak savējie jāaizstāv! Citādi izskatās, ka komentārus te raksta tikai Dainas Pelēces un Kārļa Bergmaņa radinieki. Ja ne asinsradinieki, tad gara radinieki noteikti.
  • exjelgava

   exjelgava

   Miķelsone nu gan tiešām daudz sansiegusi profesionālajā un izglītības jomā! Ha! :) 50 gadu vecumā uzrakstījusi murgu - ķipa doktora disertāciju. Plaša profila konsultante visos jautājumos!... zinam mēs šādus konsultantus, kas citiem māca dzīvot, bet paši no reālās dzīves neko nejēdz! Viņa tak neko citu nedara, kā raksta debīlus komentāros soctīklos zem rakstiem par suņiem. Tad nu gan sabiedībai labums no šīs izglītotās doktores! Moca ģimeni, kas audzina bērnus un rūpējas par dzīvniekiem! Nožēlojami!
 • mužiks

  mužiks

  ex Slaņķe tiešām pārāk vēlu apprecējās! Vai viņas vīram arī ir putni galvā?! Tas nevar šo valdīt vai tāds pats?!
 • Janis Ozolins

  Janis Ozolins

  Žēl ka man nav tādi kaimiņi, viņi visu dienu klausītos Ac/Dc, UDO, Deep purple, Motley crue utt.
 • anss

  anss

  Jāsaka ka tādas vietas ir daudz latvijā. Ka piemēram īpašumā ir 14h. zeme un māja. Ipašnieks sadala zemi 5h aramzeme 5h lauksaimniecības zeme. tos iznomā. Izdomā māju pārdot ar 4h zemi ar māju pārdod. Vai arī atlikušo zemi pārdod nomniekiem. Ceļš ir visu triju īpašnieku kopīpašums. Pa kuru ir tiesības pārvietoties visiem cilvēkiem. Šinī gadijumā katrs īpašnieks var būvēt žogu kuru saskaņo ar kaimiņiem un pašvaldības būvaldē. Jo dzivniekam nevar pavēlēt kuriet un kur nejiet. Ceļš ir servatūts kas ir ierakstīts zemesgrāmatā. Ja izveidots zemes gabals un sadalīts nav iemērīts servatūts ceļš. Vaidzētu mērniekam un projektu veidotājiem anulēt sertifikātu. Jo zemi nevar sadalīt bez ceļa izveidi.
 • Ome
  +13 +13 0

  Ome

  Darba etika,reputacija...Tas lietas pie mums jaievero tikai pardevejiem,-diemzel.
 • Bosiks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!