”Sadales tīkls” ziemas spelgonī atslēdz elektrību aptuveni 1000 klientiem

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

0 Komentāru

Saņemot īsziņu no ”Sadales tīkls”, daudziem Inčukalna novada iedzīvotājiem nolaidās rokas. Elektrības atslēgums uz visu dienu nozīmē, ka var sasalt pat apkures sistēma.

Mildas kundze jau gadiem ilgi dzīvo Inčukalna novada Indrānos. Regulārie elektrolīnijas atslēgumi pamatīgi ietekmē ikdienas dzīvi. Šobrīd vēl Mildas kundze steidz izmantot iespēju uzsildīt ūdeni. Saņemtā ziņa pamatīgi aizgaiņājusi labo noskaņojumu, jo elektrības pārrāvums nozīmē atgriešanos senā pagātnē, kad nebija pieejams ne apgaismojums, ne apkurinātas telpas.

Kundze saprot, ka nepieciešams veikt remontdarbus, taču ir neizpratnē, ka tam tiek veltīta pilna diena no 9.30 līdz 18.00 gada aukstākajā un tumšākajā periodā.

Milda
Neizpratnē par plānotajiem remontdarbiem

Plānotus remontdarbus var veikt arī citā gada periodā, kādēļ tas jādara aukstā ziemā?

Kundzes privātmājā bez elektrības padeves nav iespējams pilnvērtīgi nodrošināt komunālās funkcijas – uzsūknēt ūdeni, nav pieejams apgaismojums telpās, kā arī nav iespējams izmantot apkures katlu.

Elektrības atslēgumu Inčukalna novadā piedzīvos tūkstoš klientu. Sākotnēji bija paredzēts darbus veikt divu dienu garumā, tomēr galu galā izdevies tos ieplānot tā, lai paveiktu vienā dienā. ”Mums ir grūti atrast brīdi, kad tos darbus varam izdarīt. Brīvdienās mājās ir iedzīvotāji, darba dienās iebildumus izsaka uzņēmēji, vasarās lauksaimnieki,” stāsta “Sadales tīkls” pārstāvis Imants Krūmiņš.

Šoreiz elektriķi par atslēguma datumu vienojušies ar apkārtnes lielākajiem uzņēmumiem.

Krūmiņš sola, ka šie ir beidzamie darbi, lai noslēgtu apjomīgu projektu Inčukalna novadā, līdz ar to iedzīvotājiem krietni retāk nāksies saskarties ar elektropadeves traucējumiem.

0 Komentāru