Riskējot ar plašu ugunsgrēku, sirmgalve uz balkona iekur ugunskuru

9 komentāri

Rīdziniece Elīna pamanījusi, ka uz pretējās mājas balkona kāda sirmgalve iekūrusi ugunskuru. Liesmas ļoti labi bija redzamas arī no pretējās mājas.

Aculieciniece notikušo uzfilmējusi un videomateriālu nosūtījusi raidījumam ”Bez Tabu”, uzdodot retorisku jautājumu: ”Ko darīt šādā situācijā?”.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas 1. daļas komandieris Kristaps Kolbergs uzsver, ka šādos gadījumos nekavējoties jāzvana pa tālruni 112 vai 110 un jāinformē par radušos situāciju. Tajā pašā laikā Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis raidījumam atklāj, ka tiešs aizliegums uz balkoniem kurināt ugunskuru nav, tomēr jāņem vērā citi ierobežojumi.

Toms Sadovskis
RĪGAS PAŠVALDĪBAS POLICIJAS PĀRSTĀVIS

”Iedzīvotājiem jāievēro, ka nedrīkst apdraudēt apkārtējos. Atklāta liesma noteikti nedrīkst būt, tas izriet no ugunsdrošības prasībām.”

Raidījuma filmēšanas komandai izdodas sastapt sievieti, kura uz balkona iekūra ugunskuru. Sākotnēji viņa noliedz, ka viņa redzama aculiecinieces atsūtītajā video. Vēlāk gan viņa atzīstas. ”Mēs dedzinājām čekus. Mums ir tāds katliņš, kurā to darām. Parasti čekus dedzinām dārzā, vairs tā nedarīsim,” atzīstas sirmā dedzinātāja.

”Bez Tabu” iedzīvotājus rīkoties atbildīgi un neapdraudēt citus iedzīvotājus.

Foto

TOP komentāri

 • Inta Smita
  +4 +3 -1

  Inta Smita

  Un kad daži šašliku cep uz balkona tad nekas, tante dažas lapiņas sadedzināja katliņā... Liela muiža... No mušas ziloni uzpūš...
 • Anda Freimane
  +3 +2 -1

  Anda Freimane

  Lilita Kimbare un ja pareizi sadzirdeju, tad vina pat mineja, ka pirmo reizi un katliņā, laikam dedzinaja!
  Bet nu virsraksts vnk šausminoši šausmīgas šausmas 😱 🤣
 • Lilita Kimbare

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl