Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

168 komentāri

Latvijas svētku nedēļā kāds vīrietis vārdā Uģis sociālā tīkla “Facebook” profilā ievietojis bildi, kur viņš pozē pie trolejbusa tērpies sarkanā ”Россия” T kreklā.

Uz T krekla lieliem burtiem kirilicā uzrakstīts kaimiņvalsts nosaukums, kā arī redzams milzīgs Krievijas ģerbonis. 62 tīmekļa lietotāji bildi novērtējuši ar ”patīk” pogu, vēl 2 lietotāji nospieduši ”mīlu” pogu. Tikai viens vīrieša virtuālais draugs, redzot Krieviju slavinošo T kreklu, savu attieksmi paudis, nospiežot ”dusmīgs” pogu.

Pats bildes ievietotājs labprāt iesaistās diskusijās ar bildes komentētājiem.

Uģis
Pozē Krieviju slavinošā T kreklā

Obidno, ka priekšniecība nesauc uz paklāja… Ģirts vienreiz (sen atpakaļ) nobrēcās un viss.

Izrādās, ka bildes publicētājs tā arī nemaz netiks izsaukts ”uz paklāja”, jo Rīgas domes uzņēmums ”Rīgas satiksme” nekontrolē un nenosaka, kādu apģērbu darba laikā drīkst nēsāt sabiedriskā transporta vadītāji.

Baiba Bartaševiča-Feldmane

Baiba Bartaševiča-Feldmane
“Rīgas satiksmes” sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

”Rīgas satiksme” sabiedriskā transporta vadītājiem nenodrošina formastērpu. Mums kopā ir apmēram 2000 vadītāju. Lai katram nodrošinātu formastērpu, nepieciešami lieli finanšu līdzekļu.

Vienīgais lūgums darbiniekiem ir nākt uz darbu tīrā apģērbā. Mēs nevaram kontrolēt, kāds vadītājam ir krekls, tas ir vadītāju ziņā.

Rīgas domes uzņēmuma ”Rīgas satiksme” pārstāvji apskatījuši skatītāja norādīto bildi, taču norāda, ka šajā situācijā neko nevarēs mainīt.

TOP komentāri

 • Ramona Abolina
  +34 +25 -9

  Ramona Abolina

  Un?A ja uz krekliņa rakstīts Italia vai kas cits? Galvenais,ka Krievija....
 • Uldis Pastnieks
  +22 +17 -5

  Uldis Pastnieks

  Un ??? Kamēr trūcīgajai RS nebūs savu formas tērpu, darbinieki drīkst valkāt jebko, ko humpalās var atrast...
 • Ksenija Cvetkova

  Ksenija Cvetkova

  Nau pie ka pi... ja vinam būtu jaka ar uzrakstu USA ari tādu traci celtu? Neesiet marazmatiķi nu ... nau ko darit.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl