”Rīgas satiksmes” darbinieks pie trolejbusa pozē ”Россия” T kreklā

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

168 komentāri

Latvijas svētku nedēļā kāds vīrietis vārdā Uģis sociālā tīkla “Facebook” profilā ievietojis bildi, kur viņš pozē pie trolejbusa tērpies sarkanā ”Россия” T kreklā.

Uz T krekla lieliem burtiem kirilicā uzrakstīts kaimiņvalsts nosaukums, kā arī redzams milzīgs Krievijas ģerbonis. 62 tīmekļa lietotāji bildi novērtējuši ar ”patīk” pogu, vēl 2 lietotāji nospieduši ”mīlu” pogu. Tikai viens vīrieša virtuālais draugs, redzot Krieviju slavinošo T kreklu, savu attieksmi paudis, nospiežot ”dusmīgs” pogu.

Pats bildes ievietotājs labprāt iesaistās diskusijās ar bildes komentētājiem.

Uģis
Pozē Krieviju slavinošā T kreklā

Obidno, ka priekšniecība nesauc uz paklāja… Ģirts vienreiz (sen atpakaļ) nobrēcās un viss.

Izrādās, ka bildes publicētājs tā arī nemaz netiks izsaukts ”uz paklāja”, jo Rīgas domes uzņēmums ”Rīgas satiksme” nekontrolē un nenosaka, kādu apģērbu darba laikā drīkst nēsāt sabiedriskā transporta vadītāji.

Baiba Bartaševiča-Feldmane

Baiba Bartaševiča-Feldmane
“Rīgas satiksmes” sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

”Rīgas satiksme” sabiedriskā transporta vadītājiem nenodrošina formastērpu. Mums kopā ir apmēram 2000 vadītāju. Lai katram nodrošinātu formastērpu, nepieciešami lieli finanšu līdzekļu.

Vienīgais lūgums darbiniekiem ir nākt uz darbu tīrā apģērbā. Mēs nevaram kontrolēt, kāds vadītājam ir krekls, tas ir vadītāju ziņā.

Rīgas domes uzņēmuma ”Rīgas satiksme” pārstāvji apskatījuši skatītāja norādīto bildi, taču norāda, ka šajā situācijā neko nevarēs mainīt.

168 komentāri