”Rīgas namu pārvaldnieks” ilgstoši nelabo plīsušu stāvvadu. Iedzīvotāji neizpratnē

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

1 komentārs

Jau jūlija sākuma Anitas ģimenes dzīvoklī pirmo reizi viesojās ”Rīgas namu pārvaldnieks” darbinieki, taču līdz pat šim brīdim dzīvoklī turpina pilēt sabojātais stāvvads, bezdarbības rezultātu var redzēt arī kāpņu telpā.

Jūlija sākumā Anitas ģimene bija atvaļinājumā, atgriežoties mājās, viņus gaidīja nepatīkams pārsteigums. Vīrs pamanījis uz sienas augošas sēnes. Pēc pāris dienām dzīvoklī atgriezās arī Anita ar bērniem, tad jau avārijas sekas varēja redzēt uz griestiem.

Ģimene sazinājusies ar ”Rīgas namu pārvaldnieku”, speciālisti viesojušies arī dzīvoklī, taču nekādus darbus nav uzsākuši, jo ģimenes dzīvoklī nav bijusi piekļuve stāvvadam. Darbinieki likuši nodrošināt piekļuvi stāvvadam, ko ģimene arī organizējusi. Tur atklājies, ka aukstā ūdens stāvvads ir plīsis.

Anita
Nevar sagaidīt apsaimniekotāja rīcību

Nu jau viņi dzīvoklī bijuši četras reizes, taču līdz pat šim brīdim mums nav zināms, kad beidzot tiks veikti kādi darbi. Jau pašā sākumā bija skaidrs, ka mēs paši sev uz griestiem nelejam. Griesti ir mitri, tapetes lobās nost, caurule visa ir mitra, lēnām pil.

Arī kāpņu telpā jau redzams, ka stāvvads ir plīsis, un situācija ilgāk nekā mēnesi nav atrisināta. Zvanot uz apsaimniekotāja klientu apsaimniekošanas tālruni, tā arī nav izdevies saņemt atbildi, kad un kādi darbi tiks veikti.

Krists Leiškalns
”Rīgas namu pārvaldnieks” pārstāvis

Šīs komunikācijas atrodas dzīvokļos, katrā no tiem ir jāiekļūst. Bieži tiek konstatēts, ka šīs komunikācijas neatrodas aiz noņemamiem paneļiem. Ir konstatēts darbu veicamais darbu apjoms, kas ir lielāks nekā sākotnēji plānots.

“Rīgas namu pārvaldnieka” pārstāvis gan nespēj īsti pamatot, kādēļ darbi tiks veikti tikai divus mēnešus pēc avārijas konstatēšanas, kā arī kādēļ divus mēnešus pieļauta ūdens pilēšana. Leiškalns atklāj, ka darbi tiks uzsākti nākamnedēļ. Par laimi, Anitas ģimenes dzīvoklis ir apdrošināts.