Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

20 komentāri

Nikita jau 12. gadu strādā par apsaimniekotāju divās augstceltnēs Imantā. Pārsteigums bijis agri no rīta, kad pēkšņi viens pēc otra apsaimniekotājam sākuši zvanīt nama iedzīvotāji.

Visi zvanītāji sūdzējušies, ka plkst. 7.00 no rīta dažādos 24 stāvu ēkas stāvos nav pieejams ūdens. Apsaimniekotājs pārbaudījis namu teritoriju un savas iekārtas, taču kļūmi savā pusē nav atradis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sazvanot “Rīgas ūdens” avārijas dienestu, darbinieki nav spējuši atbildēt, kādēļ daudzdzīvokļu namam nav pietiekams ūdens spiediens.

Nikita pamanījis, ka blakus teritorijā, kur atrodas Rīgas 3. bērnu un jaunatnes sporta skola, stāv tā saucamie sniega lielgabali.

Nikita Jevsejevs
Namu apsaimniekotājs

Ūdens nebija līdz 17.00 vakarā. Galvenā problēma ir tā, ka šādos apstākļos netiek ievēroti ugunsdrošības noteikumi.

Ja notiek ugunsgrēks, sistēmā nav ūdens, mēs neko nevaram izdarīt.

Normatīvie akti par šādu situāciju nama apsaimniekotājam paredz pat kriminālatbildību.

Apsaimniekotājs ar iesniegumu vērsies gan pie Rīgas pilsētas izpilddirektora, gan “Rīgas ūdens”, gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, taču līdz pat šim brīdim neviens nav sniedzis oficiālu atbildi, kādēļ 350 dzīvokļi ilgstoši atstāti bez ūdens padeves, kā rezultātā krietni pazemināts ugunsdrošības līmenis.

Artūrs Mucenieks

Artūrs Mucenieks
“Rīgas ūdens” pārstāvis

Sniega pūšana palīdzēja atklāt bojātu detaļu, kas regulē ūdens spiedienu. Esam pasūtījuši šo detaļu, iekārta tiks saremontēta nedēļas laikā.

Tas, ka pazeminājās spiediens, nenozīmē, ka ūdensvads kļuva sauss. Ūdeni varētu izmantot krīzes gadījumā.

Blakus Nikitas apsaimniekotajiem namiem Rīgas dome šogad nolēmusi ierīkot aptuveni 400 metrus garu slēpošanas trasi. Pēc ūdens spiediena regulatora saplīšanas sniega pūšana tika pārtraukta, un šobrīd vairs netiek plānots to atjaunot.

Rīgas domes sniegtā informācija liecina, ka slēpošanas trases izveidošana Imantā izmaksājusi vismaz 26 915 (darbinieku atalgojumam, trases izveidei, inventāra iegādei, konteineru iegādei). Tāpat vēl nāksies norēķināties par patērēto ūdeni.

Nikita un mājas iedzīvotāji ir priecīgi par izveidoto slēpošanas trasi, taču norāda, ka ugunsdrošībai jābūt pirmajā vietā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl