Rīgas centrā pazūd juvelierizstrādājumu veikals ar visām klientu dārglietām

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

3 komentāri
Rīgas centrā pazūd juvelierizstrādājumu veikals ar visām klientu dārglietām

Kareivis un aktieris Ziedonis Ločmelis ir Nacionālās kino balvas ”Lielais Kristaps” ieguvējs kā “Labākais aktieris otrā plāna lomā” filmā “Džimlai Rūdi Rallallā”. Viņam bijušas lomas daudzās filmās, arī “Dvēseļu putenī”. Šai filmā bijis arī militārais konsultants. Patīkamos  notikumus, kas saistīti ar  “Dvēseļu puteņa” pirmizrādi, aizēno nepatīkamais atgadījums ar sievas dārglietām.

Ziedoņa Ločmeļa sieva nodevusi juvelierizstrādājumus veikalā salabot. Darbnīcā solīts, ka pēc stundas varēšot nākt pakaļ. Zelta izstrādājumi pēc stundas neesot salaboti, bet pēc pāris dienām veikals, kas atrodas pašā Rīgas centrā,  jau bijis slēgts.

Ziedoņa sievai vēl pieprasīta 20 eiro priekšapmaksa par dārglietu remontu. Nevarot atgūt ne zelta aproci, ne ķēdīti. To vērtība gandrīz 300 eiro. Veikala “Marķīzs” Dzirnavu ielā durvis ir slēgtas, telefoni neatbild.

Arī policistiem ir cietais riekstiņš, noskaidrot, kur pazudusi veikala īpašniece. Gan par veikalu “Marķīzs”, gan pašu SIA “Leoref”  ir virkne brīdinājumu un sūdzību globālajā tīmeklī. Ir klienti, kas zaudējuši pat ģimenes  relikvijas.

Ziedonis nav vērsies policijā, jo uzskata, ka kārtībsargiem jau tāpat trūkstot resursu, lai notvertu slepkavas un citus  noziedzniekus. Negribot tērēt laiku, lai rakstītu ieniegumu, jo neesot cerību, ka vainīgos notvers.

Policijas pārstāvis aicina visus, kas cietuši minētā juvelierizstrādājumu veikala un darbnīcas dēļ, tomēr rakstīt iesniegumus. Kopš septembra beigām, kad par minēto uzņēmumu un veikalu saņēma pirmo iesniegumu,  jau uzsākti 17 kriminālprocesi un notiek izmeklēšana. Uzņēmuma vadītāji jau izsludināti meklēšanā.