Rīgā iznīcināts kārtējais zaļais skvēriņš. Būvvalde atbalsta 15 koku nociršanu!

Šie koki bija nolemti brīdī, kad projekta attīstītājs nelielā skvērā vēlējās uzcelt divus sešstāvu namus. Lai ideju īstenotu, bija nepieciešams nocirst 22 kokus. Būvvalde to neakceptēja, rezultātā koku stāvoklis strauji pasliktinājās.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Ieva Ilze

  Ieva Ilze

  Vairak sliecos piekrist Riktigaa Vella Gata rakstitajam komentaram.Rigas mikrorajonu iekspagalmos ir tik daudz bistamo koku,ka varetu cirst un zageet uz nebedu,bet nekaa,tie stav un luzt lielos vejos,skibi greizi,sasveresues un mes,iedzivotaji,kuri dzivojam so koku krisanas bistamaja zona,ar bazam vejainajas dienas veronam sos kokus un satraucamies,kura maja,kurs jumts un logi tiks sapostiti,kokiem luztot un kriitot,zari,lielaki un mazaki krit arii bezveja dienas un uzkrit ne tikai majam,jumtiem un auto bet arii kadam garam ejosam cilvekam.Esam zvanijusi uz NP,bet et rezultatiem.Ta luuk ir ar kokiem Rigaa.
 • Andris Ezergailis

  Andris Ezergailis

  Arī Varoňu alejā pie Brāļu kapiem izcērt veselus bērzus.
  • Inese Oskerko

   Inese Oskerko

   Arī vakar skatījos, kā no Varoņu alejas pāri palikuši tikai celmi visā ielas garumā...
 • s

  s

  Protams, dusmas par ļaunprātibām un koku postīšanu Rīga, bet...Īpašnieks ar latvisku uzvārdu pārdod kaut kam Klusā okeāna salās.Par grašiem gatavs pārdot jebkam savu zemi, patriots, iespējams,citā reizē gāna par nebūšanām citus uz velna paraušanu.
 • Vineta Kukle
 • Raimonds Lagimovs
 • Riktīgais Vella Gatis

  Riktīgais Vella Gatis

  Dritvaimicīt. Vai tiešām nebeigsies šī katra koka apraudāšana? Rīgas skaisto zaļumu nevar iznīcināt ar 150 mazvērtīgu/ātraudzīgu koku nogriezšanu pilsētvides sakārtošanas labā. Es vakar ceļā no Liepājas uz Kuldīgu redzēju divus sabrauktus ežus. Vai tiešām viņi ietekmēs ežu populāciju Latvijā? Labāk sadodoties rokās kopīgās vaimanās, par to ka vietumis ir savu pārauguši koki, kas sāk apdraudēt pašus un apkārtējos... Rīgas zaļumu neapdraud divi nogriezti, nekopti, neveselīgā vidē auguši, potenconāli bīstami koki. Rimstieties. Rīgā turpina augt jauni koki. Cerams, labu saimnieku uzraudzīti. Par veseliem kokiem, vietās, kur viņiem(un mums) ir labi. Peace!
  • Inga Daugule

   Inga Daugule

   Tieši tā, cilvēki ir smieklīgi! Nezinu par Pārdaugavu,jo dzīvoju Vecmīlgrāvī,bet apkārt ir viens vienīgs mežs un kārkli! Jugla, Mežciems,Purvciems...
  • Agnese Allika

   Agnese Allika

   Lielie koki ir ļoti noderīgi, kad svelmainā vasaras dienā jānokļūst kaut kur kājām. Ne kārkli, ne jaunie koki nepasargā no saules un neļauj atveldzēties. Koku ciršana ir aktuāla arī citviet, kur top jaunie projekti, ne tikai Rīgā. Diezgan kaitinoši.
 • Maija Prizavoite

  Maija Prizavoite

  Nu kāpēc ir tik briesmīgi jāizcērt Latvija....šai gadījumā Rīga? Tas ir mūsu zelts...vai tiešām tie, kas to pieļauj ie pilnīgi sajukuši prātā? Vai nav jādomā mazliet uz priekšu? Kāpēc Rīgas zaļā rota ir jāiznīcina pāris māju dēļ? Tik daudz ir sabūvētu daudzstāvu māju, kuras stāv tukšas gadiem, bet atkal un atkal viss atkārtojas...un pēc tam sastāda kociņus kastēs un saliek gar ielu...murgs...Idioti...
 • Lana Gūtmane

  Lana Gūtmane

  Kā savādāk,Rīgas saimnieks tak ušaks.Viņš ņem piemēŗu no sava kremļa ielikteņa cilts brāļa Maskavā,tundras briežu gana kurš izcēŗt viss kokus lai ir kā tundrā.
  • Ира Чижевская

   Ира Чижевская

   У русских есть пословица- кто обкакался?-невестка! Так и у вас что бы не сделал УШАКОВ всё плохо.а перед ним всё было прекрасно..?
 • Diāna Logina

  Diāna Logina

  Ak, par šo man žēl, ka mums @beztabu neizdevās nosargāt...? Kāds mērķtiecīgi kociņus noindēja, lai tiktu pie gardā apbūves kumosiņa...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!