“Riebīgi! Viņa vairs nav man radiniece!” Mātes kapa apgānīšanā Saldū sirmgalve vaino brāļa meitu

Sirmgalve vaino savu radinieci kapu apgānīšanā: šopavasar ierodoties Saldus Čāpātāju kapsētā, pamanījusi, ka uz mātes kapavietas apbedītas cita cilvēka – radinieces mātes – mirstīgās atliekas.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Ieva Ressele

    Ieva Ressele

    Ļ. Cien. Kate! (Ja tas ir Tavs īstais vārds!) Lūdzu, nesauc manu omīti par babuli - Tev nav ne jausmas kam iet cauri viņa pati un citi piederīgie! Te sižets uztaisīts tā, itkā neviens vairs neatcerās, kur mana vecvecmamma apglabāta, bet tā nebūt nav! Vecvecmamma man bija kā mamma un arī man šī situācija ir ļoti sāpīga. Kā redzam > arī atbildīgās instances atbildību neuzņemās, tad kas par notikušo atbildēs?
  • Kate

    Kate

    Sirmgalve-cilvēks ar mūža pieredzi,bet sataisa traci pilnīgi neparko!Kas tur ir apgānīts?Virsappbedījumi ir normāla prakse,iepriekšējie nekur nepazūd-tāpat paliek.Nesaprotu,ko būtu tā jāņemas-jāsūdzas Bez Tabu un pat policijai!Radiniecei gan vajadzēja babulim paskaidrot,kas un kā-uztaisa nesmukumu pa pasauli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!