Rīdzinieks sūdzas par LMT mobilo internetu. Signāls regulāri pazūdot

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

112 komentāri

Ivo dzīvo Bauskas ielā, vietā, no kurienes ar automašīnu līdz Rīgas centram var nokļūt desmit minūšu laikā, taču mobilā interneta signāls liek justies tā, it kā dzīvotu dziļi mežā, nevis Rīgā.

Jau trešo gadu Ivo katru mēnesi par telefonu un mājas interneta pieslēgumu ”Latvijas mobilajam telefonam” maksājot 36 eiro. Teorētiski viņa dzīvesvietā tiek nodrošināts teicams 4G pieslēgums, tomēr realitātē ir citādāk.

Signāls regulāri pazūdot, nepalīdz pat zvans operatora apkalpošanas centram. Pēc daudzajām konsultācijām Ivo jau iemācījies pats konfigurēt savu rūteri, lai atkal nodrošinātu pieslēgumu mobilajam internetam.

Problēma gan ir tāda, ka Ivo līdz šim jau izmēģinājis visu operatoru piedāvātos mobilos internetus. Neviens no tiem cerības nav attaisnojis. Pat ”LMT” ēkas ārpusē uzstādītā antena nespēj nodrošināt Ivo prasībām atbilstošu interneta pieslēgumu.

Ivo
Vēlas stabilu interneta pieslēgumu

Savā mājaslapā viņi norāda, ka šeit esot izcils tīkla pārklājums, bet internets regulāri pazūd. Citreiz uz stundu, citreiz uz diennakti. To nekad nevar paredzēt. ”LMT” man nespēj palīdzēt. Es maksāju lielu naudu.

 

Ivo vairākkārt ar sūdzībām vērsies pie ”LMT”, taču tas uzlabojumus nav nesis. Beidzamajā atbildē operators pat devis mājienus, ka Ivo varētu apsvērt domu mainīt operatoru. Kompānijas pārstāvis atklājis, ka Ivo dzīvesvietai tuvumā ir uzstādītas 3 bāzes stacijas. Teorētiski tam vajadzētu būt ieguvumam, taču šajā gadījumā tas ir tikai un vienīgi mīnuss.

Foto: EKRĀNUZŅĒMUMS

Ilze Saulīte
”LMT” privātpersonu apkalpošanas dienesta direktore

Iekārta slēdzas pie tās bāzes stacijas, kas nodrošina spēcīgāku signālu, tā var būt arī stacija, kas atrodas tālāk, līdz ar to signāls ir vājāks. Mums ir divas idejas, ko varētu darīt. Aizbrauksim vēlreiz pie klienta.

Kompānijas pārstāve gan atzīst, ka nevar solīt uzlabojumus.