Rīdziniecēm ir aizdomas, ka vietējā internetveikalā iegādājušās viltotas smaržas 

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

13 komentāri

Mājās apskatījās, ka internetveikalā tās ir nopērkamas pa divreiz mazāku cenu. Daudz neprātojot, nopirkušas. Kad kārotā smaržīgā prece saņemta, gan Paulas mamma, gan pati jauniete bija vīlusies. Kosmētikas veikalā smaržām bijis pavisam cits aromāts. Tā paraugu abas salīdzinājušas ar internetveikala preci. Abas domā vienādi: aromāti ir atšķirīgi, un radušās aizdomas, ka tikušas pie pakaļdarinājuma.

Interneta veikalā sacījuši, prece ir oriģināla un piedāvājuši nosūtīt uz ekspertīzi. Paulas mamma atteikusies, jo gribētu neatkarīga eksperta slēdzienu.

Internetveikala pārstāve Kristina Frejslere pārliecināta, ka smaržas ir oriģinālas. Ja klientam liekas, ka smaržas neatbilst kvalitātei, tad ziņo piegādātājam, kas sazinās ar ražotāju. Līdz šim nevienam aromātam neesot konstatējuši neatbilstību kvalitātei.

“Bez Tabu” aptaujātie cilvēki, tostarp aromātu pazinēja, kosmētikas veikala vadītāja Diāna Megi gan atzīst, ka aromāti ir dažādi. Iepakojums gan izskatās oriģināls. Aptaujāti tika trīspadsmit cilvēki, vai šķiet, ka smaržas ir vienādas? Tikai vienam likās, ka tās ir vienādas, divpadsmit bija pārliecināti, ka ir atšķirīgi aromāti.

Internetveikala pārstāve stāsta, ar ko tas varētu būt izskaidrojams.

Paulas mamma smaržas jau nogādājusi policijā un notiks ekspertīze, lai pārliecinātos, vai tās ir oriģinālas.

Foto