Rīdziniece trīs nedēļas gaida, kad varēs izņemt sūtījumu? Atmuitošanas nosacījumus izpildījusi

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

9 komentāri

“Latvijas pasta” kliente vīlusies, lai gan visi atmuitošanas nosacījumi izpildīti, pie sava kārotā pasta sūtījuma tā arī netiek. Rīdziniece Linda jau gandrīz trīs nedēļas gaida, kad varēs izņemt atmuitoto un apmaksāto sūtījumu no Anglijas.

Linda ir sašutusi par nejēdzībām “Latvijas pastā”. Jau kopš septembra vidus gaida, kad varēs izņemt sūtījumu, kurš ir Latvijā, ir atmuitots un Linda to apmaksājusi jau 15. septembrī. Solīts, – trīs līdz piecu dienu laikā saņems ziņojumu, lai nāk pēc paciņas.

Norādītajā laikā ziņojuma nav bijis. Zvanījusi uz “Latvijas pastu” un saņēmusi atbildi, lai gaida vēl trīs piecas dienas, tad būšot. Gaidījusi, bet ziņojuma doties pēc sūtījuma nav bijis. Uzskata, tā ir “Latvijas pasta” neizdarība.

Linda ir fizioterapeite un darbam nepieciešamos produktus pasūtījusi Anglijā, no kurienes paka jau pēc 4 dienām bijusi Latvijā, taču, lai to izņemtu “Latvijas pastā”, Linda gaida jau trīs nedēļas. Pasta darbiniece sacījusi, vienā sistēmā uzrādoties, ka viņa EDS sistēmā ir apmaksājusi sūtījumu, citā sistēmā to neredzot. Pasta darbiniece lūgusi nosūtīt apliecinājumu, ka sūtījums ir apmaksāts un atmuitots. Linda prasīto izdarījusi, gaidījusi ziņu, kad drīkst nākt pēc sūtījuma, taču velti.

VAS “Latvijas pasts” pārstāve taisnojas, sūtījuma izņemšanas problēmas esot saistītas ar starpvalstu sūtījumu datu apmaiņas nepilnībām, jo procesā esot iesaistītas daudzas puses. Atvainojas klientei par sagādātajām neērtībām.

Pasta balodim ir laba ziņa: Lindas ilgais paciņas gaidīšanas ceļš ir galā, un beidzot var doties uz pastu pēc sava sūtījuma.

9 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

Ārzemēs vakcinēti latvieši norāda uz iespējamu nepilnību vakcinācijas datos

"Tie “saltiņi” ātri ienāca modē!" taisnojas pie skolas Rīgā "pieķertas" skolnieces

"Šoziem saslims teju visi nevakcinētie!" Būvfirmas priekšnieks veic statistikas datu analīzi

Covid-19 sertifikātu viltošanas rūpals: tur aizdomās Lielvārdes ģimenes ārsti, Ogres slimnīcas darbinieki sagādājuši klientus

"Stipras sāpes, liela problēma. Un neviens...!" Liepājniecei atsaka visi uzrunātie zobārsti

"Lokdauna" laikā CSDD turpina apkalpot sarkanajā zonā; aicina nedrūzmēties

Trīs bērnu mamma: Dzemdēt bija vieglāk nekā slimot ar Covid!

"Vai komandantstundā var iziet ārā uzpīpēt?" satraucas dzīvokļa iemītniece

"Vajadzēs atbraukt, darījums tikai skaidrā naudā!" "Bez Tabu" pieķer mediķi, kas kolēģu grupā viltojusi Covid-19 sertifikātus

Vai arī mājsēdes laikā tiek iekasēta mācību maksa privātajos bērnudārzos?

"Sajūta, ka esmu Brekte-2!" Latgalieša ābolu rakstos Krievija saskata nacisma slavināšanu

Jahtklubs Jūrmalā izbūvē žogu un atkārtoti bloķē tauvas joslu; vietējie pikti