Rīdziniece tiesājas ar Labklājības departamentu par neizmaksātu 500 eiro pabalstu dzīvokļa uzturēšanai

Rīdziniece Rudīte sūrojas, ka Rīgas pašvaldība viņai un bērniem darot pāri un par vienu mēnesi negribot maksāt 500 eiro lielo dzīvokļa pabalstu neatkarīgi no tiesas sprieduma.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Tāda sajūta ka šājā pasaulē piedzimusi tikai dēļ pabalstiem un bērniem arī droši vien mācīs ka dzīves galvenā jēga ir pabalsti, pabalsti, pabalsti nevis darbs..
 • Opā!

  Opā!

  Nemaz nezināju, ka maksā tik lielus pabalstus! Visus rēķinus ( arī internetu) , īri par dzīvokli, par katru bērnu 80 euro... Vēl taču alimenti.Tā ir visās pašvaldībās, vai tikai Rīgā? Nesaku , ka nevajag , bet ,goda vārds - nezināju!
 • Beta

  Beta

  Atzīsimies godīgi, mēs visi labprāt nestrādātu, ja varētu dzīvot uz valsts rēķina par salīdzinoši labu naudu. Ārzemēs, Īrijā, UK cilvēki sen to dara un kaut kā ir ok. Bet bērnu kopšana arī ir darbs, auklīte arī ir profesija un ne tā vieglākā. Tāpēc šajā gadijumā neredzu, kur piesieties. Kamēr bērni mazi, lai padzīvo uz pabalstiem. Es arī pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma pusgadu biju bezdarbniekos, kamēr sagaidīju rindu dārziņā, kaut teorētiski varēju arī strādāt. Ko man justies slikti par to? Valsts dod, cilvēks ņem. Viss loģiski.
 • vai kauns viņai nav
  +13 +13 0

  vai kauns viņai nav

  patīk dzīvot tikai no pabalstiem.Par bērniem vien jau 240 pabalsts,brīvpusdienas skolā,dzīvokļu pabalsti.Ej strādāt .Liekēde.
 • Pienakas

  Pienakas

  Man patīk kā viņai pienākas, pienākas viss pienākas, bet video gultu nevīžo saklāt, tikai pienākas... Bet viņas pienākums pret bērniem? Vai tad valsts pienākums?
 • Arī par darbu
  +11 +11 0

  Arī par darbu

  Iedomājos.Lai nopērk prezervatīvus.Tādi lieli bērni arī vieni var palikt mājās.KAUNS.Mēs nodokļu maksātāji uzturam tādas zosis.
 • Slaiste

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!