Rīdziniece sašutusi, ka valda neziņa par jaunajiem dabasgāzes tarifiem

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

2 komentāri
Rīdziniece sašutusi, ka valda neziņa par jaunajiem dabasgāzes tarifiem

Rīdziniece Rita negrib iekļūt parādnieku sarakstā un arī par gāzi parasti maksā gada pirmajos datumos. Arī šogad grib norēķināties laikus,  taču ir lielais jautājums: cik ir jāmaksā?

Ritai nemieru radījis paziņojums plašsaziņas līdzekļos, ka no 2021. gada 1. janvāra pieaugs AS “Latvijas gāze” dabasgāzes tarifi mājsaimniecībām, taču valda neziņa, par cik vairāk būs jāmaksā un, cik jāmaksā janvārī?

Iepriekšējos gadus AS “Latvijas gāze” sūtījusi informāciju pa pastu, taču šogad pastkastītē vējš vien svilpo, nekādu ziņu kopš pagājušā gada jūnija. Arī e-pastā nav.

Ritas kundze izmisīgi centusies sazvanīt “Latvijas gāzi”, taču velti iztērējusi laiku un, visticamāk, arī naudu, jo zvans neesot bezmaksas. Turklāt sazvanīt neesot iespējams.

Ritas kundze nebūt nav vienīgā, kas ir neizpratnē, cik daudz tad šogad ir jāmaksā par gāzi, to vaicā arī citi “Bez Tabu” skatītāji un tāpat sūrojas, ka sazvanīt “Latvijas gāzi” ir neiespējamā misija.

“Latvijas gāzes” pārstāve taisnojas, ka sazvanīt tiešām esot grūti, bet tas tālab, ka esot ļoti daudz gribētāju ar uzņēmumu sazināties saistībā ar izmaiņām sistēmā. 2020. gada nogalē veikta pāreja uz jauno pašapkalpošanās klientu portālu un norēķinu sistēmu, kas tika uzsākta, lai nodrošinātu Enerģētikas likumā noteiktās neatkarības prasības. Daudziem klientiem jau izsūtījuši pārskatus, taču ne visiem. Cik būšot jāmaksā par gāzi un kādi būs tarifi mājsaimniecībām šogad, pateikt vēl nevarot. Janvārī klientiem esot jāmaksā kā pagājušajā gadā. Aicina sekot informācijai  “Latvijas gāze” portālā, tur tiks paziņots, tiklīdz būšot kādi jaunumi un jaunie tarifi. Klientus informēšot arī individuāli.

Ritas kundze gan uzskata, ka pakalpojumu sniedzējs varētu informēt savus klientus arī, ja vēl nezina ne termiņu, ne jaunos tarifus. Informēt, ka jāmaksā kā iepriekš, līdz tiks sniegta informācija par jaunajiem tarifiem šajā gadā.

2 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Tie “saltiņi” ātri ienāca modē!" taisnojas pie skolas Rīgā "pieķertas" skolnieces

Ārzemēs vakcinēti latvieši norāda uz iespējamu nepilnību vakcinācijas datos

Covid-19 sertifikātu viltošanas rūpals: tur aizdomās Lielvārdes ģimenes ārsti, Ogres slimnīcas darbinieki sagādājuši klientus

"Stipras sāpes, liela problēma. Un neviens...!" Liepājniecei atsaka visi uzrunātie zobārsti

"Lokdauna" laikā CSDD turpina apkalpot sarkanajā zonā; aicina nedrūzmēties

"Šoziem saslims teju visi nevakcinētie!" Būvfirmas priekšnieks veic statistikas datu analīzi

Trīs bērnu mamma: Dzemdēt bija vieglāk nekā slimot ar Covid!

"Vai komandantstundā var iziet ārā uzpīpēt?" satraucas dzīvokļa iemītniece

"Sajūta, ka esmu Brekte-2!" Latgalieša ābolu rakstos Krievija saskata nacisma slavināšanu

"Vajadzēs atbraukt, darījums tikai skaidrā naudā!" "Bez Tabu" pieķer mediķi, kas kolēģu grupā viltojusi Covid-19 sertifikātus

Jahtklubs Jūrmalā izbūvē žogu un atkārtoti bloķē tauvas joslu; vietējie pikti

Vai arī mājsēdes laikā tiek iekasēta mācību maksa privātajos bērnudārzos?