11 komentāri

Skatoties uz savu līgavas kleitu, rīdziniecei Svetlanai trūkst vārdu. Uzreiz pēc kāzām štāti nodeva ķīmiskajā tīrītavā Pļavniekos. Pārnesot mājās, neticēja savām acīm.

Notika gandrīz tāpat kā Pelnrušķītei, kuras smalkā balles kleita pēc pusnakts pārtapa par ubadzes skrandām, tā Svetlanas līgavas kleita kļuva vienos caurumos, audums saplīsis, mežģīnes norautas un apģērbs vairs nav lietojams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līgava par kleitu samaksājusi pustūkstoti eiro. Pirkusi galvaspilsētas salonā. Pieprasījusi, lai tīrītava atdod 28 eiro, ko samaksājusi par pakalpojumu un, lai sedz materiālos zaudējumus, tostarp par kleitas remontu, taču saņēmusi atbildi, ka nekas netiks kompensēts, lai vaicājot izstrādājuma ražotājam.

Esot bijis nekvalitatīvs izstrādājums un pati nepareizi valkājusi.

Ķīmiskās tīrītavas pārstāve no intervijas atsakās. Savukārt kleitas pārdevēja pārliecināta, ka ne jau ražotājs vainojams, bet gan ķīmiskā tīrītava.

Pārdevēja

Katrai mūsu kleitai ir kopšanas instrukcija, un acīmredzot ķīmiskajā tīrītavā tā netika ņemta vērā. Clean Control darbiniece redzēja, ka mežģīnes bija pielīmētas ar speciāla auduma līmi. Pēc Svetlanas vārdiem, kleita tika izmazgāta veļas mašīnā, kas ir kategoriski aizliegts.

Ar pretenzijām pret ķīmisko tīrītavu, par kuru atradusi daudz negatīvu atsauksmju arī globālajā tīmeklī, Svetlana vērsusies Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, taču viņas iesniegums un klāt pievienotie dokumenti netika pieņemti, ar norādi, ka zaudējumu segšanu izskata tiesa, lai vēršas tur.

Foto

Apskatot kleitu, modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs atzīst, ka audums ir trausls un izjūk, pat nedaudz izmantojot spēku. Arī līme, ar kuru piestiprinātas mežģīnes, neesot tā labākā, ja reiz mazgāšanas procesā viss atlīmējies.

Mežģīnes būtu labāk piešūt, nevis līmēt. Piekrīt, ka arī ķīmiskā tīrītava, visticamāk, nav bijusi bez vainas.

Svetlana kleitu aiznesusi uz tīrītavu, jo gribējusi to uzvilkt fotosesijas laikā, kas plānota brīvdienās pēc kāzām, jo kāzu dienā lijis lietus.

Galu beigās, to visu uzzinot, kleitas pārdevējai kļūst jaunās sievas žēl, un viņa nolemj sabojātās kleitas vietā Svetlanai uzdāvināt tādu pašu jaunu. Piebilstot, ka joprojām paliek pie sava, izstrādājums ir kvalitatīvs un ķīmiskā tīrītava ir tā, kurai bija jākompensē zaudējumi.

TOP komentāri

 • Linda
  +11 +11 0

  Linda

  Viss var būt. Tikai "Clean Control" pārstāve atsakas no jebkādiem komentāriem, jo, visticamāk, pati zina savu vainu.
 • Viesis
  +7 +6 -1

  Viesis

  Man arī bija ļoti nepatikamas situācijas ar Clean Control. Vairākas reizes Clean Control bojāja drēbes, nepareizi mazgajot tās. Pēdējais bija darbinieces attieksme pieņemšanas punktā. Es atnesu izmazgāt jaunus krēklus, kurus vilku tikai pāris reizes, kā arī vecus kreklus. Mājās pamanīju, ka darbiniece, pieņemot manas drēbes piefiksēja, ka visām drēbēm nolietojums ir 80%. Kā jaunajām drēbēm nolietojums var būt 80%? Pēc tam es sapratu, ka Clean Control šo ciparu raksta visām drēbēm, gan jaunajām, gan vecajām (vai nu 60, vai nu 80%), lai pēc tam nevienam nebūtu pretenziju, par to, ka viņi kaut ko sabojāja. Ja jūs izmantojāt Clean Control pakalpojumus pievērsiet vienmēr uzmanību, kādu nolietojuma pakāpi jums pieraksta kvītī. Tagad es izmanotju tikai Irve pakalpojumus, esmu ļoti apmierināta gan ar darbinieku attieksmi, gan ar pakalpojumu kvalitāti.
 • xurtāN
  +5 +5 0

  xurtāN

  vienmēr pastāv kāds nacists, kas jebkurā situcijā uzsver, ka latviešu valodas zināšanas un tas izmantošana ir svarīgāka nekā reālā problēma, piemēram, sabojāta kleita... :-/

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl