“Reklamē ātru optisko internetu, bet saņēmu…” “Baltcom” pieviļ jauno klientu

Rīdzinieks Kristaps vīlies uzņēmuma ”Baltcom” piedāvātajā interneta pakalpojumā. Lai gan ”Baltcom” reklamē simetrisku optisko internetu ar ātrumu līdz 1000 megabitiem sekundē (Mbit/s) par kārdinošu cenu, Kristapam piekrītot piedāvājumam, pieslēgts daudz lēnāks internets, kurā no optikas un simetrijas (vienlīdz ātras failu lejupielādes un augšupielādes) nav ne miņas. Uzreiz atsakoties no pakalpojuma, ”Baltcom” izraksta rēķinu par 41 interneta lietošanas dienu, kaut realitātē rīdzinieks to lietojis nepilnu dienu.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Optimists

  Optimists

  Ja rūterim ir 72mbps tad maksimums viņš dos to ātrumu, man ir Baltcom Jēkabpilī, caur vadu faktiskais ātrums ir 600mbps, bet tā kā rūterim ir max 100mbps tad tādu ātrumu arī saņemu!
 • Optimists

  Optimists

  Un Jūs domājat ka TET dos ko labāku? Tās pašas tehnoloģijas pasniegtas citā gaismā, tikai līdz mājas kastei pienāks optika, bet faktiski ātrumu regulē viņi.
 • Bingo

  Bingo

  Bez Tabu jau nav ko skatītājiem parādīt. Tak skaidri un gaiši redzams, ka klients pats atver mājas lapu, kur norādīts, ka vispār i-neta ātrums tiek piedāvāts līdz 1000mbit/s, bet ne jau konkrēti viņa adresē. Kāpēc tad neparādīja pie savas adreses norādīto ātrumu? Kāds sakars ar operatoru? Pieslēguši parasto i-netu un brīnās kāpēc nav tik labs kā optiskais. Katram taču jāmeklē savā adresē vispieejamāko pakalpojuma sniedzēju.
 • Wifi

  Wifi

  Vai ne. Nogruz to uz "kluda" man bija ligums ka es varu atteikties no tv un interneta jebkura bridi. Bet kad pienaca laiks atteikties man apkalposanas centra pateica lai atnesu tehniku un tad vel par menesi bus jamaksa. Es vispar esmu shoka par sho kompaniju. Maksa par to ka tev reali vairs nav ar ligumu kuru var lauzt jebkura laika... nekad vairs.
 • WiFi

  WiFi

  Ja wifi gala iekārta no kuras veic mērījumus strādā ar 72Mbps (tipiski Wifi-N 2.4) tad nekāds rūteris to neglābs.
 • Pieredze

  Pieredze

  Tas loģiski, tak Bite Latvija to nopirka. Tur liela daļa diletantu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!