“Reāls, reāls “dubaks”!” Dzirnavu ielas nama iedzīvotāji salst arī siltajā ziemā

Par spīti siltajai ziemai, daudzstāvu namā Dzirnavu ielā iedzīvotājiem nākas salt. Dzīvokļu īpašnieki sūdzas par apkures kvalitāti un ir izbrīnīti, ka šāda situācija iespējama pat galvaspilsētas centrā.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

 • B

  B

  Dzīvoju šajā mājā 9 gadus. Pirmajā ziemā,kad ievacos bij' problēmas ar siltumu. Bij tie pieminētie 15/16 grādi ziemā (kad vēl bija tās aukstās ziemas). Nomainījām dzīvoklī visus radiatorus! - un kas tur atklājās - visas trubas aizaugušas ar rūsu, radiatori protams arī!
  Bet problēma atrisināta! Ļoti silts dzivoklis tagad. Regulāri turam vaļā logu naktī,jo ir karsti!
  Protams, dzīvokļu īpašnieki,kuri nav gatavi ieguldīt un domā ka desmitiem gadus veci radiatori sildīs perfekti, zvana Bez tabu!
  Es labāk pazvanītu pastāstīt par to, cik mūsu, dzirnavu 115a mājas pagalmā daudz narkomānu uzturas un špricējas pie miskastēm, vai bezpajumtnieku kurš "ievācies" atkritumu šķirošanas stūrī pie mājas. Šobrīd ir ievācies "foršais " bezpajumtnieks- īpaši netraucē. Iepriekšējais iemītnieks bija ar garīgās veselības traucējumiem un visu nakti bļaustijās -Vo tie tik būtu interesanti sižeti!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!