Raunas iedzīvotāja saņem sodu par ātruma pārsniegšanu Francijā, lai gan konkrētajā valstī nekad nav bijusi 

Raunas iedzīvotāja Guna šokēta par saņemto vēstuli no Francijas. Tajā teikts, ka viņas vīrs Jānis 14. maijā pārkāpis atļauto ātrumu Francijā. Šobrīd jūtas bezspēcīga un kategoriski noliedz vēstulē rakstīto, īpaši tāpēc, ka ne viņa, ne vīrs nekad nav bijis Francijā. 

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Inga Beikule

  Inga Beikule

  es arī saņēmu šadu vēstuli tikai no Nīdarlandes. un mani izbrīna kā var sistema kļūdīties un tu nejūties pasargāts,beigās tev vēl jāpierāda sava neavinība. ne bildes par pārkāpumu-tikai naudas sods un vieta,laiks,mašinas numurzīme- bet kā var sistēma kļūdieties ārpus valst numuriem... ne mēs tur registrēti ne mes tur bijam.
 • Liene

  Liene

  Mana mīļā priekšniecīte Guna...suoer cilvēks- gan viņa -gan vīrs...ar lepnumu atcdtos viņus kad strādāju viņu un biju viņu paspārnē...varu tagad yeikt lielum lielu paldies par dzīves un darba mācību...
  Paldies liels.par jūsu darba ieguldījumu...
  Paldies ka jūs esat....
 • Artūīrs VLT

  Artūīrs VLT

  Gobālisti! Franči māčās no latviešiem! Tas taču ir bizness!
  Piemēram, Braucu Tukums virzienā. Taisns ceļš. Ārtrums ap 90km/h. Ātrums pārsniegts par 20 km/h. Navigators mašīnā neuzrādija, ka ātrums pārsniegst.
  Mēģināju noskaidrot, kā tas iepējams? Aizbraucu uz vietas un pārliecinājos, ka zīmes nav. Jautāju polcijā, kā tas var būt? Policijas ierēdnes atbildēja, ka zīmes uzstāda ceļinieki. Latvijas ce'li rakstiski atbildēja, ka norādītā laikā nekādas zīmes minētajā ceļa posmā navuzstādījuši! Pēc tam policistam Krapsim izdega birojs. Ej un tiesājies, lai atgūtu savu naudu. Mašīnai bija jāiet skate un es nomaksāju. Bet tagad, atbilstoši Latvijas Civillikumam, man zudējums jāpiedzen nio tās personas, kas sodu uzlikusi!!! Tagad problēmas, jo nevar atrast vainīgo!
  Dr. Kārlis Ulmanis teica, priekšnieku daudz, - kārtība liela, nav vainīgo!!!
 • Sarmīte Ozola
  • Iluta Medne

   Iluta Medne

   Francija nesūta bildi ja speciāli nepieprasa, jo ja nejauši Tev blakus sēž mīļāka, lai nesanāktu nepatikšanas ???, bet nu jautri, ko lai saka
 • Artūrs Bergmanis

  Artūrs Bergmanis

  Policija nekad nevēlas neko darīt gadījumos, kas nenesīs peļņu.
 • WONDER_WHY

  WONDER_WHY

  Šitā mistre ir viena pretīga bābiete. Nekad nesniedz normālas atbildes.
 • Vjačeslavs Kataļikovs

  Vjačeslavs Kataļikovs

  Mums nekādu iespēju ar vēstules sūtītāju sazināties nav, tas jādara pašai personai, kura vēstuli saņēmusi - ziņo Valsts policijas pārstāve... .
  Galīgs sviests, pat savās mājās neesam aizsargāti. Kad policijai nepieciešams, tad visas iespējas ir, bet aizsargāt savus pilsoņus... . Slīcēja glābšana ir paša slīcēja rokās. Absurds no valsts iestādes puses.
  • Andris Rode
  • Julians Mjankovs

   Julians Mjankovs

   Mūsējie aizņemti terorizējot omītes, kuras audzē kaņepes. Resursa nav, saproti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!