Raud, mūk no mājām, pat nakšņo citur! 10 gadus vecs bērns noraugās mātes žūpībā Jēkabpilī

Radinieki satraukti par bērnu, kuram Jēkabpilī jāuzaug neapskaužamā vidē, noraugoties uz māti reibumā. Tiek ziņots, ka bērns dzīvo antisanitārā vidē, kur pie mātes viesojoties pudeles brāļi. Tuva radiniece apņemas bērnam nodrošināt labus dzīves apstākļus, bet māte draud ar Interpola uzrīdīšanu, ja viņa uzdrošināsies izvest bērnu ārpus Latvijas. 

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Es

  Es

  Tā sieviete jau pirms 25gadiem kolhoza laikos,dzīvoklī atstāja divas mazas meitenītes ieslēgtas vienas pašas kamēr no rīta vēl guleja (5 un 6 gadiņi)un aizbrauca ar tālbraucēju šoferi nezināmā virzienā,tikai pēc mēneša uzradās it kā nekas nebūtu.labi ka toreiz Aļonas mamma satraucās ka Regīna neieradās no rita fermā uz slaukšanu.viņa cilvēks aizbrauca uzlauza durvis savāca meitenītes.
 • Latvija

  Latvija

  Bernam nakotnes nebus.Sanitarie apstakļi ir traki un parejais galīgi garam.Laabak lai berns nonak labas rokas.
 • Arturs mezinieks

  Arturs mezinieks

  Es ari cinos ar bijuso sievu jau ka 8 gadi kura dzivo Jekabpili esu rakstijis gan uz salas novada baren tiesu gan jekabpils baren tiesu un rezultata iznakums ir nule jo tajos rajonos cik saprotu roka roku mazga un ja ir pazisanas ta tas iestades neko neuzsak vai nu uzsak tikai acu aizmalesanai un sniedz tadus apsekosanas atzinumus ka viniem ir izdevigi . Piemeram tada situacija ka man vecakais puika 11 gadus vec brauka viens pats 25 km ar sabiedrisko uz skolu un vinam mate ir aizliegusi lietot sazinas lidzeklus telefonu kuru davinaja omes .zvanija baren tiesa man es izskaidroju tadu situaciju ka saja laikmeta vis kas var notikties bernam un bez sakaru lidzekliem nedrikst atstat ja jas notiktu vins varetu pazinot vecakam par savu problemu lai vecaks varetu atskriet bernam atrisinat problemu .bet viniem ir pie vienas vietas tas un atbilde viena matei ir tiesibas aizliekt bernam lietot gadzetus tas ir smiekligi .pedejo reiz tikos ar berniem marta pec baren tiesas apsekosanas es nesaprotu ka baren tiesa neredz ka berni ir reali iebiedeti un tiek iespaidoti psihologiski . Godigi sakot esmu soka no tadas baren tiesas apsekosanas kurai bija sniegta informacija un rakstic iesniegums par to ka pret berniem pielieto vardarbibu mate un mates jaumais dzives biedris un rezultata baren tiesa nedara ne ko lietas laba un ar berniem nebija uzsakta darbosanas pshologi un tika vis atrakstic ka vis kartiba man nak smiekli par tadu baren tiesas darbu .
 • Lāsma

  Lāsma

  Bāriņtiesu uzsūtīt, izņemt bērnu no ģimenes. Gan jau būs kāda audžu ģimene, kas paņems bērnu. Vai arī lai tuvinieki, kuri vēlas ņemt to bērnu, lai ņem. Bērnam nav jācieš viss tas murgs..
 • ES
  +14 +14 0

  ES

  Tur kur to palidzibu vajag tur vinas nav,un tur kur tiesam gimene vis salidzinosi normali,tur bernus izrauj no gimenes un traume.
 • Fifa
 • Skarbi
  +10 +10 0

  Skarbi

  Tādas nelabojas ne pa centu,žēl bērniņš kas tie desmit gadiņi ir mazs un neaizsargāts,krīzes centrā kamēr māte attopas ja attopsies.
 • Paula

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!