Radinieki atceļ bēres, jo apbedīšanas firma atsakās atdot mirstīgās atliekas

Sievieti pēc nāves sociālajā aprūpes centrā Ventspils pusē nogādā uz apbedīšanas namu Talsu novadā un tuviniekiem par to izraksta neadekvātu rēķinu.

Atpakaļ uz rakstu

21 komentārs

 • Nesaprotu

  Nesaprotu

  Varēja uzreiz samaksāt. Tad nebūtu bijis jāvazājas pa juristu konsultācijām un BezTabu.
 • Starp Rindām

  Starp Rindām

  Vispār sapratāt afēru? Ja tuvinieku nav, ir mahinācija un no valsts pumpē ārā kārtējo dabas taku vai parku...
 • Ha ha

  Ha ha

  Edmunds Litiņš būs tas teicējs un aizstāvis, smieklīgi, cik cilvēki ir uzmesti Valmierā - melnais mākleris. Pašam vel apbedīšanas firma Ritus un Ozir. Muļķigs sižets, kur ir problēma, taču ir jāmaksā un samaksāja ...
 • Turība
 • Nu...

  Nu...

  Cik drausmīga attieksme vien no tās pansionāta vadītājas. Kāpēc viņiem būtu jāņemas ar cilvēkiem, kuri mirusi pansionātā?! Vismaz pēdējo cieņu, jāizrāda. Tur nevis cilvēcīgums, bet tikai nauda valda.. TĀDAI PERSONAI NEVAJADZĒTU, VADĪT VELNPIE TAM "SARKANĀ KRUSTA", pansionātu. Publisks fui... Visām iesaistītajām pusēm..... Nauda galvenais, nevis sirdsapziņa
 • Ahā

  Ahā

  Tas pierāda to, ka lielākajai daļai latviešu nav ne cieņas, ne goda, ka tikai naudu ieraut sev dibengalā. Jo tālāk, jo trakāk. Kauna lieta. Pareizi darīja cilvēki kas publiskoja šos necilvēkus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!