Radinieki atceļ bēres, jo apbedīšanas firma atsakās atdot mirstīgās atliekas

Sievieti pēc nāves sociālajā aprūpes centrā Ventspils pusē nogādā uz apbedīšanas namu Talsu novadā un tuviniekiem par to izraksta neadekvātu rēķinu.

Atpakaļ uz rakstu

21 komentārs

 • Ko var muldēt tas ritus...

  Ko var muldēt tas ritus...

  PTAC uzskata, ka firma ir tiesīga prasīt apmaksāt rēķinu par pakalpojumiem.
 • Pozitīvi

  Pozitīvi

  Paga paga, kaut kas šajā stāsta neiet kopā, meitene no patērētajiem saka, ka viss ok, meita ar pasaka, ka ir ok maksāt, Ritus arī samaksā, rezultāta viss ok. Kur tad ir problēmā? Neiebraucu, bet vienu sapratu, ka pin iekšā pansionātu, kam vispār nav sakara ar šo lietu. Žurnālistiem medaļu par traci, bet par ko tieši nav ne jausmas. Vairāk izskatās pēc melnas piar kompānijas... skumji... cerams, ka sievieti tiešām apglabāja... Sitiet nost, bet tam stāstam apakša vienu redzu - nomelnot pansionātu, kaut ka ļoti nesmuki un nepelnīti...
 • Ritus metēji un krāpnieki

  Ritus metēji un krāpnieki

  Pagājušo gadu aprīli nomira vectēvs Valmierā, izsaucām policiju, atbrauca, bet pēc kada laika atbrauca Ritus. Jocīgi mēs, bet es viņus nesaucu. Policija teica, ka viss kārtībā, Ritus pārvedīs uz morgu uz Valmieras slimnīcu. Nākamā dienā aizgājām pie vietējā apbedīšanas kantora Orka kārtot apbedīšanu. Vēlāk Mums pateica, ka ir jāmaksā Ritus 85 eiro par izvešanu. Savādāk nekā. Pats aizbraucu uz Valmieras slimnicas morgu, lai noskaidrotu, kāpēc ir jāmaksā. Paskaidroja morgā vīrietis no Ritus, vārdu neatceros, bet bija tāds plikpauris un nekaunīgs. Mēģināja pierunāt, ka nevajadzēs maksāt, ja palikšot pie viņiem. Protams, ka atteicos. Tad lūdza tomēr apmaksāt pakalpojumus. Nekas cits neatlika, kā samaksāt, jo bija jākārto tālāk bēres. Iespaids par to kantori Ritus palika briesmīgs. Tāda sajūta, ka policija ir kaut ka ar viņiem saistīta. Paldies Orks darbiniekam, ka palīdzēja visu nokārtot !
  • Endijs
   • Edmundo

    Edmundo

    Edmund vai Jānit, es jau nepārdzīvoju, taisnība laikam jau kož acīs. Atceries cilvēki nav muļķi, ka Tu domā...
 • kaža

  kaža

  boitmaņi labi iekartojusies labā bvietā ,kur piepraiijums buus visu mūžu -- :))) nauda nauda nauda :))
 • Aigars

  Aigars

  Beidzot to bandu kāds pie rokas pieķēra. Cik var cilvēkus čakarēt
 • Maija

  Maija

  Edgars Timpa, apbedīšanas firmas pārstāvis, kas apkalpo Sarkano krustu ir A. Boitmanes brāļadēls. Un izliekas, ka neko nezina
 • Ko var muldēt

  Ko var muldēt

  Cilvēki ieslēdziet smadzenes?! Apakšā visam ir tas birojs - RITUS, kas pagājušo gadu 9 līķus pazaudēja pa ceļam uz Igauniju. Tagad mēģina no sevis tēlot svēto, taisnības cīnītājs, stāsta, ka nav redzēta prakse par kaut ko maksāt. :)))) Vai tiešām neviens nesaprot, ka šeit ir stāsts par konkurentiem, kas viens pret otru cīnās, bet līķis ir tā skatam.


  if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }
 • Dusmīgā

  Dusmīgā

  Man arī bija negatīva pieredze ar Laidzes pansionātu un šo morgu. Tā kā Ventspils pansionātā nebija vietas, manu tanti ievietoja Laidzes pansionātā, kur viņa pēc nedēļas nomira. Tanti no Laidzes pansionāta aizveda uz morgu Talsu rajonā, jo ar to esot noslēgts līgums, tas nekas, ka no Laidzes līdz Ventspilij ir 20 km, bet līdz Talsu rajonam 80 , turklāt es jautāju, vai nevar viņu vest uz Ventspils morgu, bet man to neļāva. Pansionātā man iedeva Talsu apbedīšanas vizītkarti un teica, ja viņi visu nokartos, tā teikt ļoti ieteica izvēlēties šo pakalpojumu sniedzēju... Tāds dīvains mārketinga veids viņiem... Es protams izvēlējos zināmu apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju Ventspilī, bet par līķa "vizināšanu" no Laidzes uz Talsu novadu un no Talsu novada līdz Ventspilij, man bija jāsamaksā vairāk kā 100 euro.
  • ģeogrāfs

   ģeogrāfs

   Pilnīgs murgs!Laidze atrodas Talsu novadā 8km no Talsiem.
 • likis

  likis

  un tam gudritim kurs tur spregaja es turpat uz vietas purnu samaltu pidars jebanijs
 • Kur Ritus tur ir problēma

  Kur Ritus tur ir problēma

  Vajadzētu jau sen pierast, kur Ritus tur problēma. Nedzirdēja par tādu praksi, ka ir par kaut ko jāmaksa. Nez kāpēc par manu mamu Ritus paņēmis 90 evrikus par atvešanu no Strenču slimnicas. Pretīgi, būtu tas Ritus cilvēks pakaunejies.
  • Laura

   Laura

   Visi runa par kaut kadu "Ritus", bet šis ir cits uzņemums ar citu nosaukumu? Kapēc metat visu vienā katlā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!