Pussagruvis nams Nītaures pagastā apdraud vietējo dzīvības!

Nītaures pagasta iedzīvotāji raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka pagastā ir daudzdzīvokļu nams, kur cilvēki dzīvojot kā uz bumbas ar laika degli. Nams varot sagrūt kuru katru brīdi.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Ilze

  Ilze

  Ak cilveki man jus zel esat nozelojami nezinot situaciju runajat rupjibas kauns aptaureti ir ....
  Sis cilveks ir cepuri nost daudziem paraugs citiem .72 savos gados stradigs vins nekad nav nevienam neko prasijis vinu ielaida saja dzivokli grausta pats ar savam rokam grieztus uztaisija gridu uzlika .Un ja kas ne vins zvanija bez tabu kads anonims zvanitajs.pagalms bija aizaudzis vins pats ar saviem spekiem sakopa izzageja krumus pats skuni uzcela.un daudzko citu un vel tagd.Strada un palidz citiem ar darbiem.
 • Jan
 • merķels

  merķels

  tas taurētājs gan dod, īsti nevar saprast aptaurēts vai iztaurēts, ticamāk ka neskaidrā izpidaurēts, visus liek pēc savas dzeruma pakāpes, nabags
 • merķels

  merķels

  jau 15 gadus, bet netraucēja, pēkšņi apsala smadzeņu garoza un piespieda izspļaut rūpi, ka pašam virsū krīt sava māja, mož kāds uzhaļavos ko
 • Taurētāji

  Taurētāji

  Vai Nītaurē kāds nītaurietis darba dienas pusdienlaika ir skaidrā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!