Pusgads pēc skandāla! Pamiers vai karš stāstā “Kucīte, tādas skropstas uzliku tikai Tev…”?

Agnese Drunka

Autors: Agnese Drunka

Bez Tabu raidījuma vadītāja, kas visiem stāstiem pieķeras ar pieredzējušas žurnālistes krampi.

24 komentāri
Pusgads pēc skandāla! Pamiers vai karš stāstā “Kucīte, tādas skropstas uzliku tikai Tev…”?

Pagājis pusgads kopš brīža, kad pie Bez Tabu ar palīgā saucienu vērsās kāda ārzemēs dzīvojoša latviete. Viņa ziņoja par nepatīkamu starpgadījumu kādā salonā, kur viņa ieradusies pieaudzēt skropstas.

Pēc aizrādījuma par nekvalitatīvu darbu kliente tika pazemota un nosaukta par kuci, kura neko labāku nav pelnījusi. Sākās savstarpēju aizvainojumu un apvainojumu sāga, kurai līdzi sekoja liela daļa Bez Tabu skatītāju. Raidījums vēlas noskaidrot, vai panākts mierizlīgums vai tomēr karš turpinās.

Sazinoties ar klienti, noskaidrojas, ka viņa bijusi gatava cīnīties līdz galam, lai pierādītu savu taisnību, ka skropstu pieaudzēšanas meistare viņu nepamatoti apvainojusi, saucot par tizlu, laucinieci un ”kucīti”.

“Lieta tāda, ka atradu juristu, kurš bija gatavs uzņemties šo lietu, sakot, ka es vinnētu tiesu par visiem 100%,” īsziņā no Norvēģijas raksta apvainotā kliente Kristīne.

Bet jurists par pakalpojumu prasīja 1500 eiro. Tā būtu pārāk dārga maksa par nekvalitatīvu skropstu pielikšanu un aizvainojumiem, kurus kliente saņēmusi par aizrādījumiem meistarei. Tādēļ kliente nolēmusi norīt aizvainojumu un dzīvot tālāk ar gūto mācību.

“Lasīju komentārus un rakstus, ko publicēja skropstu likšanas meistare Kristīne Deimon un viņas kolēģe Jūlija, un biju šokā par to, cik bezkaunīgi var melot,” turpina aizvainotā kliente.

Starp citu, kliente arī esot saņēmusi privātas ziņas no skropstu meistaru paziņām. Viņi esot draudējuši, solot, ka no Kristīnes Deimon klientei atpakaļ viss varot nākt divkārši…

Foto

Video

24 komentāri