Agnese Drunka

Autors: Agnese Drunka

Bez Tabu raidījuma vadītāja, kas visiem stāstiem pieķeras ar pieredzējušas žurnālistes krampi.

24 komentāri

Pagājis pusgads kopš brīža, kad pie Bez Tabu ar palīgā saucienu vērsās kāda ārzemēs dzīvojoša latviete. Viņa ziņoja par nepatīkamu starpgadījumu kādā salonā, kur viņa ieradusies pieaudzēt skropstas.

Pēc aizrādījuma par nekvalitatīvu darbu kliente tika pazemota un nosaukta par kuci, kura neko labāku nav pelnījusi. Sākās savstarpēju aizvainojumu un apvainojumu sāga, kurai līdzi sekoja liela daļa Bez Tabu skatītāju. Raidījums vēlas noskaidrot, vai panākts mierizlīgums vai tomēr karš turpinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sazinoties ar klienti, noskaidrojas, ka viņa bijusi gatava cīnīties līdz galam, lai pierādītu savu taisnību, ka skropstu pieaudzēšanas meistare viņu nepamatoti apvainojusi, saucot par tizlu, laucinieci un ”kucīti”.

“Lieta tāda, ka atradu juristu, kurš bija gatavs uzņemties šo lietu, sakot, ka es vinnētu tiesu par visiem 100%,” īsziņā no Norvēģijas raksta apvainotā kliente Kristīne.

Bet jurists par pakalpojumu prasīja 1500 eiro. Tā būtu pārāk dārga maksa par nekvalitatīvu skropstu pielikšanu un aizvainojumiem, kurus kliente saņēmusi par aizrādījumiem meistarei. Tādēļ kliente nolēmusi norīt aizvainojumu un dzīvot tālāk ar gūto mācību.

“Lasīju komentārus un rakstus, ko publicēja skropstu likšanas meistare Kristīne Deimon un viņas kolēģe Jūlija, un biju šokā par to, cik bezkaunīgi var melot,” turpina aizvainotā kliente.

Starp citu, kliente arī esot saņēmusi privātas ziņas no skropstu meistaru paziņām. Viņi esot draudējuši, solot, ka no Kristīnes Deimon klientei atpakaļ viss varot nākt divkārši…

Foto

Video

TOP komentāri

 • Zane
  +7 +7 0

  Zane

  Vajadzēja atvērt ziedojumu kontu. Domāju cilvēki labprāt noziedotu tam juristam....
 • Juris Maksimovs
  +5 +5 0

  Juris Maksimovs

  Maddie Alita tu paskaties tur visi no laukiem, gan jau vis no allexspres,
  Kads tur salons!! Parbauditu visas atljaujas
  Pilna latvija ar tadiem meistariem, YouTube saskatas video un uz priekshu esmu meistars
 • Cynthia Unda

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl