“Pūderē smadzenes, lai “iesmērētu”!” Elektropreču veikalu dārgās papildu garantijas – izmesta nauda? 

Pircējus mulsina elektroveikalu piedāvātās papildu garantijas, kuras pārdevēji cenšas pārdot ļoti uzbāzīgi. Naudas izsviešana vai noderīgs pakalpojums? “Bez Tabu” meklē atbildes uz šiem jautājumiem.

Atpakaļ uz rakstu

46 komentāri

 • Arnis Salins

  Arnis Salins

  Es daudz kam piekristu,bet...Zviedrija prece jau iekkauta razotaja garantija, kad beidzas ta garantija,vini atsuta rekinu par tadu tadu summu, bet ar brivu izveli,gribi maksat, vai ne. LV visur, kur iespejams cakare tos cilvekus.
 • Juris Blaus
 • Monta Goršanova

  Monta Goršanova

  Pieredze ļoti laba. Pirms laika nopirkām ledusskapi ar papildus garantiju - kopā 5 gadi. Ja nemaldos +/- 2 mēnešus pirms garantijas beigām (papildus) nobeidzās ledusskapis. Izsaucām meistaru, visu safotografēja, paņēma ledusskapi uz pārbaudi. Pāris dienu laikā saņēmām zvanu - Brauciet pakaļ dokumentiem lai varat dabūt jaunu ledusskapi. Tā nu devāmies pēc dokumentiem un jaunā ledusskapja - "vecā" ledusskapja vērtībā varējām iegādāties jaunu. Paņēmām dārgāku un piemaksājām atlikušo summu un protmas atkal paņēmām šo garantiju. Nupat iegādājāmies TV un arī ar šo papildus garantiju.
  Pie Pozitīvas pieredzes var pieskaitīt arī pāris paziņas kuras ir ņēmušas šo papildus garantiju, un paldies Dievam ka paņēma jo pateicoties tai ir tikuši pie jaunām precēm ar piemaksu ja prece ir dārgāka vai par "velti" ja prece ir līdzvērtīgā summā kā bojātā.
  • Monta Goršanova

   Monta Goršanova

   Un jā šis viss RD Electroniks veikalā ( Valmierā).
 • Beate Zube

  Beate Zube

  Tieši tāpēc tā ir pēdējā vieta, kur gribas vispār iegriezties, agresīvās pārdošanas dēļ.
 • Dace Vaitilaviča

  Dace Vaitilaviča

  O, jā, mēs arī šomēnes nenopirkām preci, 300 eiro vērtībā, jo ļoooti uzbāzīgi centās notirgot papildus garantiju 70 eiro vērtībā- pateicu, ka mums tāds krāms nav vajadzīgs, kurš pēc diviem gadiem nelabojami sabojāsies.
 • Armands Frisenfelds

  Armands Frisenfelds

  Tā RD ir sūdu bedre.Pa vasaru nolēmu jānopērk saldējamā kaste.vasarā kā vasarā odziñām alińam?Ńemu elektrolux,pārvedu mājās,slēdzu klāt,no rîta fakts-tas aparāts tikai rûc,aukstuma nekāda.Sapakoju vedu atpakał,šie man naudu neatdod,sûtîšot uz Rîgu uz pārbaudi,varbût es pa nakti esu viñu sačakarējis.Un tā gaidu 3 nedēłas ne nauda ne prece,nervi neizturëja saku,ka sûdzēšu viñus tiesā,griezîšos pie patērētājiem,tikai tad naudu atgrieza.Kāda velna pēc man to papildus garantiju,ja divus gadus tāpat dod un swedbankas kreditkartei visas preces tāpat apdrošinātas ko pērk?Secinājums-konstatėju,ka mana saldētava raźota krievijā neviss zviedrijā,slovākijā vai kautvai polijā,tātad lielāka pełña pie pārdošanas,bet kvalitāti piesedz tā uzbāzïgā apdrošināšana.Nekad vairs kāju nesperšu tai RD zîmolā.
 • Armands

  Armands

  Nopirku RD saldētavu elektrolux,łoti uzbāzās ar to papildus garantiju,es atteicos,pārvedu mājās slēdzu klāt,no rîta konstatēju,ka tikai rûc,bet aukstuma nekāda.Sapskoju,vedu atpakał,šie man naudu neatgriež,sûtîšot uz Rîgu lemt kurš vainīgs.3nedēlas smadzenes čakarēja,kamēr sāku draudēt,ka griezîšos patērētāju aizsardzîbas birojā un naudu atgrieza.Secinājums-veikals iepērk realizācijai preci no lētākajiem rażotājiem,manā gadîjumā elektolux saldētava bija rażota krievijā,tādējādi gūstot lielāku pełñu.Nevienam tak neradïsies jautājums cik maksā darbs zviedrijā vai krievijā?Nekad vairs kāju nesperšu tai RD zîmolā.
 • Nadežda Stašulāne

  Nadežda Stašulāne

  Man arī papildus garantija multikatlam. Salūza poga, kura vāku taisa ciet. Ta kā ir šī garantija sataisīja visu par brīvu, pat labāku pivu ielika. Man patik šī, nevaru sūdzēties.
 • Gunita Krivāne Baltina

  Gunita Krivāne Baltina

  Papildu garantija? Papildu? Kaut kāds vājprāts. Kas notiek Latvijā? Visu ko lasi-visur viena apčakarēšana. Veikalā normāli jaunu preci nevar nopirkt. Krustēvs stāstija-nopirka veljasmašīnu brāķi. Tak nedabuja ne naudu,ne jaunu preci vietā. Atbrauca salaboja. Tātad samaksāja pilnu summu par labotu preci. Murgs,kas notiekās Latvijā. Mums uz veikalu atnes atkorķētu pusizdzertu vīna pudeli,jo vīnam nav laba garša. Pircējam bez kādas skaidrošanās tiek atdota pilna summa vai samainīta jauna vīna pudele. Lasu par Latviju-nervi netur,kas notiekās.
 • Kristine Vilka

  Kristine Vilka

  Ingrīda Vilka Beidzot par šo sižets. Jau gads riņķī.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!