Prokuratūras darbinieki “uzspļauj” ceļu satiksmes noteikumiem!

Pievienot komentāru
Prokuratūras darbinieki “uzspļauj” ceļu satiksmes noteikumiem!
Foto: Ekrānuzņēmums

Raidījums Bez Tabu kļuvis par aculiecinieku Latvijas Republikas prokuratūras darbinieku ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanai Rīgas centrā.

Pērnā gada oktobrī un decembrī Bez Tabu vairākkārtīgi fiksēja faktu, ka galvaspilsētas centrā vēstniecībām paredzētās stāvvietās novietotas automašīnas, kuru priekšējo paneli rotāja Latvijas Republikas prokuratūras izsniegtās atļaujas. Tāpat spēkrati tika novietoti ceļa zīmes Apstāties un stāvēt aizliegts darbības zonā.

Foto

Šīs atļaujas nedod nekādas tiesības pārkāpt likumu, toties ar to palīdzību var demonstrēt savu statusu – esmu prokuratūras darbinieks. Iespējams, ka tas rada arī nesodāmības izjūtu.

Prokuratūras mājaslapā lasāms: “Viens likums – viena taisnība visiem”, bet vai tiešām?

Video

Izrādās, prokuratūras darbinieki nav vienīgie, kuri galvaspilsētas centrā atļaujas pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus – viņu pulkam pievienojas vēstniecību darbinieki, kuru spēkratus rotā tā saucamie sarkanie numuri. Viens otrs vēstniecības darbinieks pārspējis pats sevi un ceļu satiksmē piedalās ar spēkratu, kam jau beigusies tehniskā apskate.

Foto

Ir labi zināms teiciens no Dž. Orvela darba Dzīvnieku ferma: “Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, bet daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem!”.

Bez Tabu atkal dodas apraudzīt prokuratūras darbinieku iecienīto stāvvietu. Skaties video un uzzini, kurš šoreiz pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus!

Video