“Postījumu summu pat nevaru nosaukt!” Mežstrādnieki Aglonas pusē pamatīgi izbraukā svešu īpašumu

Pensionārs Ārijs no Rīgas teju visu savu brīvo laiku pavada Aglonas pusē. Rīdzinieks ar ģimeni atjauno seno lauku māju, kā arī sakopj apkārtējo teritoriju. Tomēr kaimiņos esošajā mežā, visticamāk, darbojas savi likumi.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Lasītāja

  Lasītāja

  Onkulis pareizi dara. Firmai negrib maksat ipasniekam, tapec brauc , kur grib. Savadak butu atradusi ipasnieku vienojusies par samaksu un vietu, kur vest, un samaksajusi par zemes darbiem, atjaunosanai.
 • Ne rīdzinieks.

  Ne rīdzinieks.

  Bruğa lauksaimnieka vaimanas.Ne pats ko stādījis,ne audzējis.
  • Ome

   Ome

   Lai arī nebūtu pats stādījis,bet viņa īpašums. Nav pa īpašumiem jābraukā,jaložņā.
 • Stadaaaju

  Stadaaaju

  "No mušām piepūta ziloni",zagļi ofisos sēž kondecionierus karstajā laikā ieslēguši skaita sev nodokļus,ko ielikt kabatās no cilvēkiem,kas pelna sev iztikai kā vien ir iespējams!.Pameiģiniet Jůs karstajā laikā zem saules darba apģērbā pastrādāt,kad tā cepina nevis silda.....tad paskatīsimies kā muti vērsiet vaļā par zagļiem,kas zāģēja mežu.Paniku par privātīpašuma postījumu ar nav jāceļ tāpat tur baļķu paliekas būs novāktas un traktorpēdas būs aizaugušas.Labāk saimniek vismaz vizuāli pie mājas sakopj savu privātīpašumu nevis tikai atbrauc pagulēt!
  • Ome

   Ome

   Tad jau jūs arī var pieskaitīt,kam patīk pa cita īpašumiem staigāt. Nu nevar tā izbraukāt izbojāt ceļus un pļavas īpašumos.
 • Hmm...?

  Hmm...?

  Kaut kā fotogrāfijās neredzēju tos"milzu postījumus"!
  Kārtējais kašķīgais onka!
  • Andrejs

   Andrejs

   Nu nez, nez - ja pa Tavu sastādīto lauku kāds ar traktoru vizinātos, taisītu jaunu ceļu, izdangātu zemi - diez vai būtu priecīgs. Un kā jau onka teica, nav runa par naudu, bet par morāli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!