“Policists runāja nelaipnā balsī!” Ziņojot par iespējamu pārkāpumu, rīdzinieku pārsteidz saruna ar likumsargu

Palīdzēt citam tā ir patiešām uzslavējama un cēla lieta. Jo īpaši, ja palīdzība tiek sniegta patiešām grūtā brīdī vai pat nelaimē un veselībai bīstamā situācijā. Rīdzinieka Haralda gadījums gan pierāda, ka ne vienmēr tā palīdzēšana notiek, kā mēs to bijām paredzējuši.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Sib

  Sib

  kašķe, tāpēc ka pie mums, diemžēl, daudz kas nenotiek kā civilizētajā valstī. Sākot jau ar valdību.
 • Sib

  Sib

  Ticu puisim nevis policijai,ka tika runāts nelaipnā balsī un tt. Pati vakar saskāros ar nelaipnu un nekompetentu attieksmi no policijas puses. Sapratu vienu, ka jāveic audio ierakstu kad zvanat uz policiju ,lai ir pierādījums kā viņi runā un mūsu gadījumā neņēma vērā izsaukuma iemeslu,bet sarunā mēģināja mani nostādīt muļķes lomā,kaut gan paši nesaprata lietas būtību. Mūsu kaimiņš veic neatļautu pārbūvu ,radot bojājumus mūsu īpašumam un pašlaik ir uzlikts liegums (no būvvaldes puses) turpināt jebkādus remontdarbus viņa dzīvoklī ( dzīvoklis tika nopirkts izsolē turpmākai izīrēšanai) ,bet darbi turpinās ,neskaties uz aizliegumu. Būvvalde teica lai saucam policiju ja darbi tur turpināsies..ka policijai būtu to jāapstādina kā arī jāziņo būvvaldei ka darbi turpinās. Izsaucām policiju, nosaucot aizlieguma lietas numuru...policija atbrauca un aizbrauca, būvvdarbi turpinājās. Zvanot policijai uzzināt kāpēc darbi turpinās ,atbilde bija satriecoša : ,,tur maina logus un tas esot atļauts ..vai tad jūs gribat lai māja stāv bez logiem? Nekādi remontarbi tur nenotika uz to brīdi. ,, Logu likšana neesot remontdarbi policijas izpratnē...kā arīuz manis teikto ka pēc logu meistaru aizbraukšanas citi remontdarbi arī turpinās , tika teikts ,,kad urbs tad sauciet,, . Iepriekš bija saukts kad urba,bet remontnieks neatvēra durvis ,kad atbrauca policija un viss palika pa vecam . Likuma pārkāpējs ( cilvēks ,kur lauza sienas barbariskā veidā ,bez jebkādas atļaujas no būvvaldes un bez projekta, radot plaisas mūsu dzīvoklī) turpina mūs terorizēt taisot remontu brz jebkādas grīdas izolācijas, jo grīda tika izrauta līdz pārsedzes blokiem, bet policija nestājas likuma pusē apstādinot darbību , jo ir aizliegums ko nepilda bet ņirgājās par mums ,cietējiem, sakot ka ligus ir ļauts mainīt un uz to brīdi netiekot darīts nekas ar grīdu vai sienām. Totāla situācijas nesaprašana vai ignorēšana no policijas puses! Bija runāts tā ,it kā viņi ir patraucēti par neko. Tā kā 100%ticu ka ar puisi runāts nelaipni. Skarbā mūsu valsts realitāte. Diemžēl.
 • Kašķe

  Kašķe

  Interesanti kādēļ civilizētās valstīs policija var pāŕŕadresēt zvanu ātrāi palīdzībai. Policistam slinkums,tā ir Latvijas policija,kauns
  • Sib

   Sib

   Tāpēc ka pie mums daudz kas nenotiek kā civilizētajā valstī. Sākot ar valdību. Diemžēl.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!