Policijas koledžā par katru atkārtoto ieskaiti jāšķiras no 8 eiro; studenti neapmierināti

2 komentāri

Valsts policijas koledžas studenti pauž neapmierinātību, ka par katru nesekmīgo vai iekavēto ieskaiti viņiem jāmaksā nauda par tās atkārtotu kārtošanu.

Valsts policijas koledža ir vienīgā mācību iestāde, kas māca topošos likumsargus, gadā uzņemot ap 150 jauno censoņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sazinoties ar Bez Tabu, kāds no studentiem paudis neapmierinātību par to, ka par atkārtotu ieskaišu kārtošanu no viņiem vēlas noplēst “deviņas ādas”. Proti, par katras atkārtotas ieskaites kārtošanu policijas koledžas studentiem jāšķiras no 7,94 eiro.

“Kāpēc Valsts policijas koledžā ir jāmaksā +/- 8 eiro, lai students varētu izlabot savu nesekmīgo ieskaites atzīmi? Kāpēc netiek prasīta samaksa par katras ieskaites likšanu.

Foto

Ja jau students samaksā prasīto summu par ieskaites labošanu, kāpēc lai viņam uzreiz neieliktu sekmīgu vērtējumu,” vēstulē Bez Tabu ironizē kāds mācību iestādes students.

Policijas koledžas direktora vietnieks Māris Riekstiņš atsaucas uz Ministru kabineta noteikumiem, kas pieļauj šādu kārtību.

Summu sastāda cilvēka darba laiks, ko viņš velta, apkalpojot vienu studējošo,” norāda koledžas direktora vietnieks.

TOP komentāri

 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Kādēl nenokārto sekmīgi pirmajā reizē?Eksaminētājam tas ir papildus darbs, Tu savu darbu esi veicis slikti, tas jāparstrādā uz sava rēķina.Normāli.
 • guls
  0 0 0

  guls

  Tas vēl ir lēti. Mūsu augstskolā (ne koledža) tā ir 2 reizes lielāka.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl