Policijas darbinieki regulāri pārkāpj noteikumus, ignorējot ceļazīmi – iebraukt aizliegts!

1 komentārs
Policijas darbinieki regulāri pārkāpj noteikumus, ignorējot ceļazīmi – iebraukt aizliegts!
Foto: Ekrānuzņēmums

Šā gada martā raidījums Bez Tabu saņēma palīgā saucienu no iedzīvotājiem Gogoļa ielā, ka viņu pagalmā nelikumīgi novieto automašīnas policijas darbinieki. Nolēmām nekavējoties turp sūtīt savu filmēšanas komandu!

Toreiz

Toreiz šis stāsts radīja pamatīgu ažiotāžu – gan iecirkņa priekšnieka sievas uzvedību, gan viens no likumsargiem, kura auto rotāja Krievijas simbolika.

Foto

Rīgas Namu pārvaldnieks vairāk nekā 3 mēnešu laikā nebija vērsies policijā par ceļazīmes zādzību. Šāda iespēja joprojām tiek izvērtēta. Tikmēr atklājas, ka zīmes atjaunošana var būt neiespējamā misija.

Video

Raidījums Bez Tabu nolēma atkal doties uz šo galvaspilsētas rajonu un lūkoties – kas jauns! Valsts policijas pārstāvis raidījumam atklāja, ka policijas darbinieki veica ārpuskārtas pārbaudes arī pie citiem iecirkņiem, kur atklājās dažādi pārkāpumu – tajā skaitā kāds policijas darbinieks pārvietojās ar transportlīdzekli, kuram nebija nokārtota tehniskā apskate. Policijas vadība nolēmusi veikt pamatīgu kontroli un izskaust likumsargu netikumu kļūt par likumpārkāpējiem.

Foto

Video