Policija pusgadu nespēj noslēgt krimināllietu telefona zādzības lietā!

1 komentārs

Uz ko cilvēks paļaujas, ja viņam dzīvē ir sanācis sastapties ar ļaundariem un viņam nodarīta materiālā skāde? Protams, ka uz likumu un policiju, kurai ir pienākums mūs aizsargāt.

Cietušajam ir vienalga, cik svarīga vai nesvarīga likumsargiem šķiet viņa lieta, viņš gaida ātru risinājumu, bet ne vienmēr tā notiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas bija šā gada maijā, kad Ķengaragā kādam zēnam uz ielas tiek atņemts mobilais telefons. Protams, ka skāde. Policijā uzrakstīts iesniegums, lietvedība uzsākta. Jūnijā cietušā zēna mātei solīts, ka augustā lietvedība tiks nodota prokuratūrai, lai tālāk virzītu uz tiesu.

Bet solīts makā nekrīt! Nezināmu iemeslu dēļ lietas materiāli ceļo no viena inspektora pie cita. Ar lietvedību šobrīd nodarbojas nu jau trešais Ķengaraga iecirkņa inspektors. Zēna mātei tā arī nav skaidrs, kāpēc tāda ”gumijas stiepšana”, kas ir jaunais inspektors, jo neviens ar viņu nav sazinājies.

Foto

Savulaik ir dzirdēts, kā Valsts galvenais policists ir izteicies, ka likumsargiem ir problēmas ar resursiem, nav kas strādā. Vai tiešām situācija ir tik traģiska?

Valsts policijas atbilde.

Ja cietušais vai cietušā pārstāvis uzskata, ka kriminālprocesa ietvaros ir pieņemti nepareizi lēmumi vai pieļauta vilcināšanās, šādos gadījumos personai ir iespēja adresēt sūdzību uzraugošajam prokuroram, kuram saskaņā ar likumu ir tiesības izvērtēt, vai ir nodrošināta mērķtiecīga izmeklēšana bez vilcināšanās!

Nepieciešamības gadījumā dot norādījumus procesa virzītājam par procesa veida izvēli, izmeklēšanas virzienu un izmeklēšanas darbību veikšanu.

Un tas arī viss. Nekādu plašāku skaidrojumu. Likumā noteikts, ka izmeklēšana jāveic saprātīgos termiņos, bet kāds ir termiņš, tas ir stiepjams jēdziens. Tā nu nekas cits neatliek kā gaidīt, kad ar lietas materiāliem iepazīsies kārtējais policijas pārstāvis.

Video

TOP komentāri

  • Kitija
    0 0 0

    Kitija

    esmu vilusies Ventspils policija!Tatad man tika nozagts telefons, kriminalietu vini man atteica, bet piebilstot,ka telefons ir meklesana, paskaidrojot to tâ, ja nu mes aizturesim kadu, kam bus jusu telefons un viss parejaiss tad Jums bus, bet ja ne tad ne! Radas jautajums,kapec telefonu nevaretu meklet pec IMEI? Man draudzenei cita rajona ta atrada!Ka ari LMT operatori apgalvo ka policija diezgan viegli var atrast telefonu,jo viniem esot liela pieja visam

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl