”Po russki? English?” Kebabnīcu darbiniekus soda par nepietiekamām valsts valodas zināšanām

Valsts valodas centra pārstāvji septiņu mēnešu laikā izrakstījuši 40 administratīvos protokolus kebabcepējiem, kuri neprot latviešu valodu pietiekamā līmenī. Pārkāpējiem esot jāsamaksā vairāk nekā 100 eiro liels naudas sods, citādi viņiem netiks pagarināta uzturēšanās atļauja Latvijā un līdz ar to arī Eiropas Savienībā.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • lol

  lol

  Kpc brūnie uzreiz jāapceļ? Tad aiziet visiem smirdīgajiem okupantiem arī liekam sodus
 • Es

  Es

  Kāpēc citas valstis var iemācīties valodu kur dzīvo, bet Latvijā mūžīgi katrs runā savā valodā. Tad lai pieņem cilvēkus kas runā latviski, kāpēc man būtu jārunā savā valstī sveša valodā
 • ko lienam, ja nepatīk.

  ko lienam, ja nepatīk.

  Paši tak lienat tajos kebabos! Nekas īpašs tas kebabs nav, asa gaļa ar piedevām... Mierīgi varu dzīvot ar kotletēm, šnicelēm, karbonādēm un ribiņām. Visās ēstuvēs, kur pasniedz iepriekš uzskaitītos ēdienus apkalpo saprotamā mēlē.
 • Māris

  Māris

  Nu tad ko....laipni lūgti realitātē. Vieta jau nepaliks tukša. Ja vietējie uzņēmēji ir veiksmīgi apkaroti...ar dažādiem " mūsu čaklajiem dienestiem" tad lai pamēğina pacīnīties ar šiem "uzņēmējiem" .. cik nopratu ,viesojoties vienā no viņiem , shēmai ir izveidota perfekta nodokļu nemaksāšanas un pofigisma shēma ķīniešu stilā...jo pie mums tak nost nešauj par nodokļu nemaksāšanu.
 • LARISA TKAČOVA

  LARISA TKAČOVA

  Murgs ! Ja citi var garšīgi un ĀTRI BAROT LATVIEŠUS - KAD MAN ĻOTI GRĪBAS ĒST - VARĒŠU JEBKURĀ VALODĀ SAPRAST, NO KURA GAĻA IET ĶEBABS UN T.T. "pur ke ' PIESIETIES VALODA DEĻ, JA CILVĒKI STRĀDA, MAKSA NODOKĻUS MŪSU LV - KO VEL JuS VĒLATIES ? lAI DANCO TAUTU DEJAS UN DZIESMAS ???? VAI PROT GATAVOT GARŠĪGUS UN PA CENAM PIEEJAMĀS - KURAM PATĪK .....LATVIEŠU KARSTUS PIRADZIŅUS UZ IELAS LĪDZ VĒLAM STUNDAM JAU SEN NEPARDOD......
 • Heretic

  Heretic

  Ideja - speciāli iet uz tā kebabnīcām, kur brūnie saimnieko, runāt latviski un uzreiz rakstīt iesniegumu valodas centram, ja neatbild, lai šos lidina ārā no Latvijas.
 • ha
 • Ecoco

  Ecoco

  A priekš kam indijāņīšiem zināt kaut kādu tur latviešu valodu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!