Šonedēļ ir skolēnu brīvlaiks, kura laikā katrs bērns nu var atvilkt elpu no mācībām. Daudzi, visticamāk, jaunnedēļ mācību iestādēs atgriezīsies ar prieku, bet, spriežot pēc Bez Tabu redakcijā saņemtajiem e-pastiem, atgriešanās skolas solā prieku neradīs vairākiem kādas lauku skolas audzēkņiem.

Atpakaļ uz rakstu

67 komentāri

 • Ss

  Ss

  padsmit gadus atpakaļ lamuvārdi, kliegšana un burtnīcu mešana pa gaisu no skolotāju puses bija norma, vismaz konkrētajā skolā....neko, izdzīvoju.
 • Solvita m.

  Solvita m.

  Es zinu cilveku kuram nu jau ir 36 gadi un si skola ir sagravusi si cilveka psihi katru vasaru kad vina brauca pie manis ciemos pa vasaram vina vienmer ar asaram acis stastija cik loti negrib macities saja skola cik reizes nav bijis ka vina man vestules rakstija ka grib izdarit pasnavibu par to kaa vinu skola apsmej citi skoleni kaa uz to noskatas vienaldzigie skolotaji.cik loti vinai sapeja tas ka skolotajas vinu sauca tikai uzvarda.Parcilajot vestules atradu sadu piemeru par majturibas skolotaju ka vina pati bij adijusi zekes par kuram vinai skolotaja ielika 2 jo redziet pec vinas domam vina pati tas neesot adijusi.Ja si skolotaja redzetu si cilvecina tagadejos rokdarbus vina taa nerunatu . Vel viena fraze no vestules ka matematikas skolotaja vinu nosaukusi par nulli un niecibu un ar tadam zinasanam kaa vinai vina nekas vairaak kaa cuukkopeja govju slauceja vai setniece nebusot.Bet nezkapec pec 9 klases aizejot macities uz rigu vina 2 skolas beidza ar izcilibu un nav be setniece ne cukkopeja.Bet vienigas bernibas atminas ir vinas vasaras ciemojoties pie manis.Vinas pasas vardi ir mana dzive devini skolas gadi neeksistee sis posms no manas dzives ir izgriezts.Parekiniet ja jau sadas problemas ir bijusas tik daudzus gadus atpakal tad kaa jus domajat tur kautkas ir mainijies? Veel tagad kad mees satiekamies un kadreiz runas aiziet lidz pamatskolai vinai asaras ir acīs un vienīgais ko vina saka ir tas ka vina ir laimiga ka ir prom no uzvaras un tur nav jamacas vinas bernam. Es domaju ka skola skolotajs bernam ir vecaka vietaa un skolotajam ja vins redz ka veidojas kadi konflikti vai apsaukasanas vai nirgasanas ir taja jaiejaucas un jarisina problema ar berniem un vecakiem.
 • Juris

  Juris

  Eu lohi un losenes no UV kuras dalija jau tanos laikos. Ka tik talu tikat ka mākat rakstit un lasīt. Un vel komentarus pielikt. Viena tante teica un bez tabu mega labs sizets
  Kviecat rukši kviecat.
  • Es
  • Kisele

   Kisele

   Eu loh Juri, tev muti atverot sūdi birst ārā. Kā tu tik tālu tiki?? Pilnīgi jaapsveic tevi.
 • Oicis

  Oicis

  Atbalstu skolotāju. Bérni un vecāki par daudz atļaujas. Ja zin kā labāk mācīt, tad, lai iet strādāt skolā. Ja nē, tad netraucējiet cilvēkiem strādāt. Pedagoģijas eksperti, jptv.
  • Lietpratejs

   Lietpratejs

   Nu tad diemzel ja nervi vaji tad nevajag tadu profesiju izveleties!!! Taka neatceros ka skolotaja pienakumos in tiesibas bij kautkas rakstits par skolenu fizisku aizskarsanu vai publisku apsmiesanu! Bet nu juties brivs mani izlabot ja saku neptiesibu.
  • Nu vai zini!

   Nu vai zini!

   Ja Tu atbalsti šo skolotāju, aizved pie viņas savu bērnu, atļauj pazemot un fiziski iespaidot... Varbūt tad sāksi dziedāt citu dziesmu.
 • Es

  Es

  Esmu ari sis skolas absolvente. Priecajos, ka lidz 4 klasei bija cita skolotaja, bet pietika ar vinas pasniegtajam vizualas makslas stundam. Tiesam bija bail iet!!
 • Vineta

  Vineta

  Nākošajai vajadzētu būt sporta skolotājai ,kurai arī patīk pazemot un apsaukāt bērnus!
  Lai šī Jums ir kā neliela mācība!
 • Zinu

  Zinu

  Sakat ko gribat, bet zinu to skolotāju un tiešām viņai nav galvā uz visiem 5, direktore arī mele pazīstu abas svētās. Melo, kad nav ziņojumi bijuši. Fuuuuuuj.
 • Diddy

  Diddy

  Ne tikai būtu tas jādara! Tiem sīkajiem un pat vidusskolniekiem vēl mātes piens aiz lūpām! Tādus vai nu uzreiz atskaitīt no mācību iestādes vai visus kopā sasaukt un likt pīpēt dienu pēc otras cigaretes kamēr sapratīs kā skolniekam ir pienākumi kas ir jāievēro! Pīpēt un dzert alkoholu var tikai kad pabeidz skolu vai skolas un sāk patstāvīgi dzīvot nevis pa kaktiem slēpties un tēlot zīmuļus
  • Ko???

   Ko???

   Jūs kaut ko nejaucat?? Šeit neiet runa par alkoholu vai tabakas izstrādājumiem
  • Vai, vai, vai

   Vai, vai, vai

   Šeit nu gan runa nav par pīpēšanu vai dzeršanu, pamatskolniekiem vai vidusskolniekiem!
   Noskaties sižetu pirms sāc rakstīt glupības! Vizma ir sākumskolas skolotāja, līdz ar to cietēji ir mazi bērni, kas uzsākuši pirmās skolas gaitas! Ja man bērns pasaka, ka viņš negrib pildīt mājasdarbus, jo viņam bail, ka būs kļūdas un skolotāja par to uz viņa bļaus un citi smiesies, tad tas nav normāli!
   Tas, ka pamatskolnieks vai vidusskolnieks dabū pa ausīm no skolotājiem ir pavisam savādāk, jo visbiežāk tas ir pelnīt!

   Un, ja runājam par Uzvaras vidusskolas skolotājiem, tad varu pateikt, ka lielākā daļa skolotāju, kas mācīja mani bija vienkārši lieliski, neko sliktu par citām skolotājām nevaru pateikt! Diemžēl nu jau daļa manu bijušo skolotāju strādā Bauskas skolās. ;(
   • Emm

    Emm

    Ja liela daļa labo skolotāju tur vairs nestrādā, tikai dažas palikušas par kurām es arī neko sliktu nevaru pateikt, un uzskatu ka skolotāja Bičkova šai skolai ir kā zelts, ja viņa aizies tad nemaz negribas domāt kas tur darīsies tālāk. Žēl ka tā

    Un salmiņu es nekad neaizstāvešu jo viņas uzvedība vien liecina par to kā ar galvu nav labi cilvēkam
   • Pilnigi pareizi

    Pilnigi pareizi

    Arii es saja skola esmu macijusies in no labajam skolotajam tur vairs maz palicis, uz pirkstiem var saskaitit. Valda Bickova, Helena Ergle, Ilze Bumeistare, Ieva Bracka, Johanna Adakovska, un vel paris kuru vardus vairs nevaru atvereties, bet parsvara parejas ieskaitot direktori ir norakstamas!! Visi tie kas the tagad aizstav acimredzot pasi uz savas adas netaisnibu nav izjutusi!!
 • SKALPIS

  SKALPIS

  Savā komentārā nevienu neaizstāvēšu un neapsūdzēšu, tikai mani pēdējā laika vērojumi ir vienkārši. Skolotāji sit bērnus, policisti apcietinātos, biļešu kontrolieri pasažierus. Te nesen Rīgas autoostā apsargi vienu atspārdīja. Kādi visi ļauni palikuši, uzbrūk bez iemesla nabadziņiem, kas neko nav darījuši un ir mīļi un pūkaini. Ar to es gribu teikt, ka visām lietām ir divas puses. Un diemžēl mūsu pārāk lielās demokrātijas un visatļautības apstākļos par vainīgiem tiek pataisīti tie, kas godīgi dara savu darbu. Bet tie tik mani vērojumi.
  • Kristine

   Kristine

   Vai juus ta teiktu ja jusu 9gadigais berns tiktu apcelts skola no klases audzinatajas puses??
 • Nuja

  Nuja

  Visa klase nolasījusies un apber ar komentaariem skolotāju te un viss uztaisa pa kautkaadu monstru, smiekli naak,iistie monstri ir tagad augoshie beerni nevis skolotāji!!!!!
  • jo jo

   jo jo

   ko jus tur runajat kada visa klase taja klase macas 9 gadus veci berni

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!