Pirms vairākiem gadiem vīrietis kļuvis par parādnieku, to pat nenojauzdams

Aivars jau desmit gadus cīnās, lai pierādītu, ka nav darījis to, ko neesot darījis. Uzzinājis, ka viņš skaitās vekseļa devējs. Uz vekseļa ir viņa paraksts kā apliecinājums, ka esot parādā privātpersonai 5 000 eiro.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Māris

  Māris

  Likums te nav pie vainas, runas par 21.gs. - tukša liešana. Ekspertu un TM spriedelējumi vispār ne par tēmu. Problēma nav vekselis, bet tas, ka valsts krāpnieku labā piedzen neesošu parādu, VALSTS, nevis krāpnieki paši. Tiesas un policijas, nevis likuma kļūda. Ja darbojas tiesu izpildītājs, tad ir bijusi tiesa. Kā var būt tiesa, kurā piedalās tikai viena puse? "... saistību bezstrīdus izpildīšanu, vekseļa devējam tas pat nav jāpaziņo"- šis te ir problēma, un tas noteikti nav no 30-tajiem gadiem.
 • Andza

  Andza

  Jau tas viens, ka policija atzīst par patiesu pazīstama dokumentu viltotāja sagatavotu vekseli,liecina par policijas zemo darba līmeni,praktiski -haltūru,pie reizes vaina tajâ ir mūrniecei,kura likvidēja akadēmiju,šajā lietā cietušajam vajag iesniegt lietu prokuratūrā pret policiju.
 • Ainars

  Ainars

  Murgs atteikties no labi atmaksāta darba un desmit gadu bojāt sev dzīvi ,nesaprotu.Tava vēlme uzvarēt ir apsveicams,bet šinī gadījumā tu zaudē vairāk.
 • Jolkins

  Jolkins

  Vēl jau nav no pagrīdes izlīdusi no Āfrikas cietuma izglābtā misāne dižā dokumentu viltotāja. Gribētos lai tā apčakarē savus glābējus.
 • Aivars
 • Aha
  +17 +17 0

  Aha

  Absurds ir tas, ka vekseļa devējam t.i. tam, kas it kā aizņēmās naudu, nav nekādu tiesību. Ko dod paraksta ekspertīze, ja nevar kaut ko iebilst pret aizdevēju. Policija atsaka, arī tiesai nebūs pamata skatīt, jo likums neparedz. Lai dzīvo krāpnieki! Vajadzīgs tikai vārds, uzvārds, p.k., adrese - dati ko agrāk lika rakstīt uz lapeles pasta sūtījumu saņemot. Kur tās lapeles pēc tam palika? Grāvmalās un miskastēs mētājās.
 • Es gan teiktu

  Es gan teiktu

  Ka pats cietušais ir diezgan liels auns. Vai viņš pārsūdzēja policijas lēmumu? Kāpēc ne? Paraksta ekspertīze?
 • Pēteris

  Pēteris

  Ar likumu viss ir kārtībā, bet ar likumsargiem gan nav kārtībā. Ja Jānim vajag 1000€ kredītu kādam pirkumam un viņš to man lūdz. Un ja man ir aizdotu, bet ar vekseli. Parād zīmi.
  Un ko pēc grozījumiem būs jāskrien abiem pie notāra, jāmaksā valsts nodeva, lai notārs uzlikti zēģeli. Nedzenat sviestu. Lai policija pieprasa to vekseli un veic tam papīram autentiskuma ekspertīzi. Lai grafologi nosaka, kas to rakstījis, un kas licis parakstu? Un problēma atrisinātos pati. Bet nē, viņiem jāsāk rakt pamatus vekseļa likumam. Tagad dēļ vilni un Jāņa sacakares vekseļa būtību.
  Lai drošību struktūras strādā kārtīgāk!
 • Miny

  Miny

  Pamodās! Likums 90 gadus, ne reizi nav pārlasīts un aizdomājušies, ka gandrīz 100 gadīgi noteikumi nevar derēt 21.gadsimtā. Un cik vēl tādu gadsimtu vecu likumu ir?
  • Vins

   Vins

   Kartiba kada piesaka karu, jeb kara pieteikums! Jau nemainits kops 1830 gada!
 • Es

  Es

  pa lielam tad jau var kapāt ik mēnesi pa vekselim ka es lembergam aizdevu pa 100 000 EUR

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!