Pircēja vīlusies populārā internetveikalā. Solīto Ziemassvētku dāvanu bērns tā arī nesaņēma!

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

10 komentāri
Pircēja vīlusies populārā internetveikalā. Solīto Ziemassvētku dāvanu bērns tā arī nesaņēma!

Rīdziniece pārmet populāram internetveikalam savu spēju pārvērtēšanu, jo solīto Ziemassvētku dāvanu viņas bērns tā arī nesaņēma!

Ziemassvētku dāvanu savam 12 gadus vecajam dēlam Aija nolēma iegādāties internetveikalā “xnet.lv”. Domāts darīts, taču bijusi vilšanās. Solītajā laikā dāvana nav saņemta.

Kad 16. decembrī Aija veikusi pasūtījumu, pie preces bija norādīts, ka tiks piegādāta līdz Ziemassvētkiem. Piezvanījusi uz veikalu, lai pārliecinātos, ka prece būs. Saņēma apstiprinošu atbildi, taču 23. decembrī, atkal zvanot uz veikalu, saņēma ziņu, ka prece būs vien 29. decembrī, pēc Ziemassvētkiem. Aija jūtas vīlusies, un dēls bez ilgi gaidītās dāvanas bijis ļoti apbēdināts. No pasūtījuma atteikusies, jo pēc Ziemassvētkiem vairs nebija vajadzīgs. Steigā nopirkusi dēlam citu dāvanu.

Ne tikai Aija, bet arī citi pircēji sūrojas, – internetveikals solījumu līdz Ziemassvētkiem piegādāt preci neesot turējis un radījis vilšanos.

Karīna
pircēja

Internetveikalā “xnet.lv” pagājušajā gadā “Black friday” laikā pasūtīju hanteļu komplektu par tiešām pievilcīgu cenu, 79 eiro. Sākuma cena bijusi 140 eiro. Un vēl solīja bezmaksas piegādi (kas būtu bijuši 30 eiro).

Pasūtījumam bija jābūt pie manis pagājušā gada 9. decembrī. Nebija. 10. decembrī zvanīju uz veikalu. Man teica, ka kavējas piegāde, būšot 10. janvārī. Nebija. 11. janvārī teica, ka saņemšu savu preci 16. janvārī. 14. janvārī man atsūtīja ziņu, ka preci saņemšu tikai 25. februārī! Jūtos apmānīta.

Internetveikals visu laiku reklamējas ar nakts izpārdošanām, bezmaksas piegādēm utt., taču viņu “Facebook” lapā redzu daudz neapmierinātu cilvēku,  līdz ar to varu secināt, ka neesmu vienīgā, kas tika ”apčakarēta”!

Piedāvāju internetveikalam, lai iedod atlaidi kādai citai, līdzvērtīgai precei, taču viņi šo situāciju pat netaisās risināt, aizbildinoties, ka viss taču atkarīgs no piegādātāja un visus citus variantus ignorē. Tajā pašā laikā, kad jautāju, vai jūs varat dot garantiju, ka 25.02. prece tiešām tiks beidzot piegādāta, saņemu atbildi: protams, ka ne. Smieklīgi un bēdīgi…

“Xnet.lv” pārstāvis Mārcis Kronbergs skaidro, ka decembrī pieprasījums pēc precēm internetveikalos jūtami palielinājies, veikalā “xnet.lv” pat vairāk nekā 5 reizes. Gadījumos, kad esot bijuši atkarīgi no preces piegādātāja vai no veikala neatkarīgiem apstākļiem, nav varējuši laikā izpildīt pasūtījumus. Atvainojas klientiem par sagādātajām neērtībām.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs gan akcentē, ka par šo komersantu neesot saņēmis tik daudz patērētāju ziņojumu, lai būtu iemesls ievietot “Melnajā sarakstā”.

10 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Jūs nopietni?!" Māmiņām ar zīdaiņiem un maziem bērniem liedz iepirkties lielveikalos

"Jau trīsreiz mēneša laikā!" Nepiestājot pieturā, autobusu šoferi vairākkārt atstājuši bērnu šosejas malā

Bijusī īrniece šokā, saņemot paziņojumu no tiesas, ka viņai ir sens parāds namīpašniekam

"Viņam seko bērni, glābiet viņus, kamēr var!" "TikTok" aktīvists stāsta par netiklībām ar bērniem un bez mitas lamājas

"Jāuzmanās, uzticot bērnus tādām skolām." Vakcīnskeptiķu skolā bez licences sola "saudzīgu vidi" bez Covid-19 ierobežojumiem

"Ar tādu mašīnu nav problēmu pārsniegt ātrumu arī vecmammai." CSDD tehniskās apskates darbinieks traucas ar 168 km/h

Dziedātāja Olga Rajecka sašutusi: Maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu!

Rīdzinieki pikti, jo nav apkures un sākuši pelēt pat vasarā nomainītie logi!

Dūru vicināšana un kliegšana jeb cīņa par apsaimniekotāju Rīgas "Ķīnas mūrī"

"Balkoni nenogāzīsies?" Olainē apšauba mājas renovācijas projektu

"Ja atkal notiks avārija, atkal taisni upē?" Tilts jau gadu bez barjerām, bīstamība uz Bauskas šosejas

"Tur viss ir pretīgi! Gribam atpakaļ naudu!" Četri indieši Rīgā "iegrābjas" ar dzīvokļa īri