PIEĶERTI! Sabiedriskā transporta vadītāji masveidā nekaunīgi pārkāpj likumu

No rītiem Bāriņu ielas un Uzvaras bulvāra krustojumā veidojas neliels sastrēgums. Sabiedriskā transporta vadītāji privātos transportlīdzekļus nekaunīgi apbrauc un, veicot bīstamu manevru, krustojumā piebrauc priekšā citiem autovadītājiem.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Sabiedriskā transporta izmantotājs.

  Sabiedriskā transporta izmantotājs.

  Neredzu neko sliktu, kad sabiedriskā transporta vadītāji apdzen kolonnas un pārkāpj noteikumus. Un ja būtu josla paredzēta, tas atrisinātu neapmierinātos autobraucējus. Izkāpjiet no saviem Lexusiem un Behām vai W,Audikiem un papētiet situāciju pa 1.15€ sēžam sabiedriskajā transportā. ;))))))))))
  Pilsēta ir domāta sabiedriskajam transportam. Nevis dārgo mašīnu īpašniekiem, kuriem autiņš kredītā paņemts.
 • Olga

  Olga

  Duntes un Tilra ielas sastrēgumus mikriņu šoferi nekaunīgi apbrauc pa Alekša ielu, mainot maršrutu. Ja pieturā" Sarkandaugava" kāds gaida tieši šo mikroautubusu, tad paliek garu degunu
 • Aleksandrs.

  Aleksandrs.

  Jūs varat apskatīt kas notiek katru ritu Jūrmalas gatvē starp Dzirciema un Slokas ielas. Ka tur brauc automašīnas. Ka arī Kalpaka bulvāris starp Brīvības un Valdemāra ielu.
 • Pilsonis

  Pilsonis

  Nu tas,kas ir novērojams Ziepniekkalna un Bauskas ielu krustojumā virzienā uz centru-totāls nihilisma kalngals no autovadītāju puses...404.ceļazīme, kas paredz braukt tikai taisni vai pa labi tiek pārkāpta vai ik minūti rīta stundās nogriežoties pa kreisi, lai uzreiz tiktu uz Bauskas ielu. Ja valstij nepieciešami ieņēmumi, lūdzu mīļā policija uz priekšu.
 • Juris

  Juris

  Šī vieta nav vienīgā tāda Rīgā. Ieteiktu aizbraukt pavērot Vanšu tiltu vakara sastrēgumu stundās virzienā uz centru. Visi trolejbusi pabrauc garām sastrēgumam, kas stāv, lai nobraukt no tilta taisni uz centru un tad no labās joslas, kas paredzēta tiem, kas nogriežas pa labi, lai tālāk dotos uz Krasta ielu, spiežas iekšā, priekšā pārējiem "muļķīšiem", kas godīgi stāv sastrēgumā un gaida. Šāda rīcība pilnībā nobloķē satiksmi visa tilta garumā, jo trolejbusi aizņem 2 joslas un tajā brīdī neviens nevar veikt labo pagriezienu uz prezidenta pils pusi, kur nebūtu nemaz jāstāv sastrēgumā un jāgaida.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!