Pieķerta pat pašvaldības policijas vadība! Pusdienojot kafejnīcā Ogrē, ignorē Covid-19 ierobežojumus

Pārkāpjot epidemioloģiskās drošības prasības, kafejnīcā “Rush Cafe” Ogrē apmeklētājiem ļauj ieturēt maltītes uz vietas, ziņo “Bez Tabu” skatītājs. Arī raidījuma komanda par to pārliecinājās, pieķerot pusdienojam pie galda arī Ogres pašvaldības policijas vadību.

Atpakaļ uz rakstu

34 komentāri

 • 🤜🦷🤛
 • DaCe

  DaCe

  Vai minētie kungi samaksāja par maltīti divām personām plkst.(...), vai arī, nē?! Ja samaksāja, nesmuki, nemaksāja, pavisam, visam "jumtiņam" nav labi! Abas atbildes rosina pārdomas!
  Kāpēc rakstu? Mani motivēja Virsnieka necienīgs komentārs par savu rīcību.
  DaCe
 • Руслан Керимов

  Руслан Керимов

  Tas nav likums valsts piespiež maskas vilkt🧐
  Ogre ir ka viena ģimene un atbalst viens otru lai iet dirst LV valdība pidari, tie kas baidās lai sēž majas katrs ņem atbildību uz sevi.
  Ja arī kādam nav samaksājis vai ir kļūdījies algas maksājumos tad lai tas cilvēks pats nokārto savas problēmas ✌️un tu tāds esi varonis tagad varēsi atbildēt par savu smirdīgo sapuvušo muti
  KASPIKS Māk tikai aiz muguras komentēt Tu labāk satiecies ar Rašidu Mamedovu un pasaki viņam acīs gnīda tu esi mēsls un gnīda pidars Tu vienkārši neiksistesi un ka tu saki čičmehi no viņiem tu iesi ar kilometru atālumā par tādiem vārdiem ka čučmehs vai melnā gnīda atbildesi par saviem vārdiem un nožēlosi tici man 😡
  • Pārāk stulbi lai ticētu

   Pārāk stulbi lai ticētu

   Tāda sajūta, ka kāds troļļo...
   Neticu, ka īpašnieks un viņam pazistamie ir tik stulbi ka nesaprastu, ka šitāda valoda un attieksme diskreditē.
 • !

  !

  Var redzēt, ka dažs labs komentētājs cenšas iedarboties uz nenobriedušiem prātiem, manipulējot ar vārda „stukačs” lietojumu un aizstāvot kadros redzamos mentus un ēdinātāju. Stukači padomju laikā bija tie, kas stučīja par latviešiem, kuri bija nevēlami okupācijas varai. Kā par stukačiem var saukt tos, kas šīs pašas okupācijas varas atlieku kultivētās tradīcijas pašvaldībās, valsts iestādēs – korupciju, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, prātam neaptveramu privilēģiju radīšanu atsevišķām pietuvinātām personām salīdzinājumā ar pārējiem cilvēkiem jeb vienā vārdā saucot – tiesisko nihilismu - dara zināmu sabiedrībai? Jo vairāk tādu ziņu kā šis Bez tabu šedevrs, jo ātrāk Latvija attīrīsies no okupācijas sekām un okupācijas varas sarkanajām atliekām.
  • Sekli rokam

   Sekli rokam

   Stučīt aicina vara jo viņa bez tā nespēj uzturēt kontroli.
   Cilvēka raksturs un daba cauri laikiem nemainās. arī varas elite nav mainijusies pēdējos tūkstošus gadu.
   • Padomā

    Padomā

    Ja Tev tā neliekas, tad vienkārši pārāk virspusēji skaties.
 • Bez Tabu

  Bez Tabu

  Pidari no bez tabu grib lai aizver uzņēmumu.

  Respekts uzņēmējam kas pateica kā arī ir ka šis viss ir slima suņa murgi ko valdība un mediji uzpūš vismaz 70% no šī visa.

  Un ogrē izskatas sakarīgi policisti nevis soda bet atbalsta uzņēmējus. Nevis kalpo valdības un mediju pavadiņā
 • Sanita

  Sanita

  Tieši tā, viens likums un attiecas pilnīgi uz visiem! Neredzu nevienu iemeslu, kāpēc gan šīs kafejnīcas īpašnieks ir ar kaut ko īpašāks par visiem citiem komersantiem šajā ēdināšanas nozarē, lai varētu neievērot noteikto likumu. Par policistiem cits stāsts - abi ir jāatbrīvo no amata, jo kādu gan piemēru rāda pārejai sabiedrībai... kauns.
 • Raiviss

  Raiviss

  Jums Bestabū laikam pa tiešām nav citu ko darīt? Pasekojiet labāk vairāk ministru rīcībām! Un nelieniet tur, kur jums nav jālien! 🤬.. Uzvemt uz jums gribas🤮🤮🤮
 • Laura

  Laura

  Varbūt Bez tabu programmai vajadzētu izsekot arī Kariņa kungu? Kā viņam izdodas saglabāt frizūru ar īsajiem matiem, kad jau mēnesi visas frizētavas ir ciet?
 • S

  S

  Pikrítu, ka viena otra prasíba ir nepamatota un párspíléta, bet likums ir likums.Gan policijas, gan pasvald. bosi un citi var un tiem vajag skaidrot likumléméjiem situácijas.Ko lai dara, ka vini atrodas izolácijá no pasaules un neko ne redz, ne dzird, ne saprot, bet nedríkst klaji ignorét likumu un péc tam iet un par to sodít citus párkápéjus. Tá es saprotu demokrátiju un ístu tiesiskumu.Esmu stulbs, vai?
 • ai, ai

  ai, ai

  nu nosūdzēja, ka nabaga cilvēki ēd, tikai tie stukači neievēro vispār nekādus likumus............varu tikai par šiem ziņotājiem brīnīties - vai tad nav savu ģimeņu par ko uztraukties - nu nepatīk kafejnīca, neej iekšā , sēdi mājās un dzer tēju, ko ložņā gar citu durvīm......
  • Aldis Ozols

   Aldis Ozols

   Varbūt viņi tieši uztraucas par savām ģimenēm? Viņi nevēlas, lai ģimenes locekļi saslimtu, dēļ tā, ka ēdnīcā (un ne tikai) netiek ievēroti noteikumi par covid izplatīšanās ierobežošanu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!