Pie tualetes durvīm Ziepniekkalna poliklīnikā regulāri tiek atstāts maisiņš ar urīnu!

0 Komentāru
Pie tualetes durvīm Ziepniekkalna poliklīnikā regulāri tiek atstāts maisiņš ar urīnu!
Foto: Ekrānuzņēmums

Bez Tabu saņem skatītājas iesūtītas fotogrāfijas. Ar to palīdzību viņa norāda, ka veselības centrā Ziepniekkalns slēgto tualešu dēļ pacienti spiesti čurāt plastmasas maisiņos un novietot tos pie tualetēm. Bez Tabu, veicot slēptās kameras eksperimentu, atklāj, ka tiešām tikai divas tualetes ir pacientiem pieejamas, pārējās ir slēgtas.

Izlīkumojot veselības centra Ziepniekkalns gaiteņus, secinām, ka divas tualetes ir atvērtas ikvienam apmeklētājam, bet visas pārējās ir slēgtas. Veselības centra apmeklētāji atklāj, ka ar labierīcībām problēmu nav un izsaka savas versijas par maisiņu ar urīnkrāsas šķidrumu kaktā pie tualetēm.

Foto

Kāds izteic minējumu, ka maisiņā varētu būt analīzēm domāts materiāls. Citi netic, ka cilvēki varētu būt tik nejauki.

Daļa gan norāda, ka labierīcības varētu būt sakoptākas

Veselības centra vadītāja ir šokā par Bez Tabu saņemto fotogrāfiju. Vadītāja atvainojas pārējiem pacientiem par starpgadījumu ar maisiņu un sola, ka uzreiz pēc iekštelpu remontdarbiem uzlabos visu, kas saistīts ar tualetēm, tostarp sola izvietot papildu norādes un parūpēties, lai visiem, kam nepieciešamas tualetes, varētu izmantot.

Vēlāk ar Bez Tabu sazinājās poliklīnikas pārstāvji un sacīja, ka arī pēc Bez Tabu aizbraukšanas atkal parādījies maisiņš ar urīnu un ka, visticamāk, tā ir ļaunprātība.

Video

0 Komentāru