Pie ”Origo” pēkšņi pazūd apmeklētāju iemīļoti soliņi. Pieprasa tos atkal uzstādīt

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Pievienot komentāru

Stacijas laukumā uzturas gan veikala ”Origo”, gan centrālās stacijas apmeklētāji, kuri iecienījuši šo vietu, lai laiski pasēdētu un nedaudz atvilktu elpu. Šobrīd gan viņiem ir atņemta iespēja apsēsties uz soliņiem un atvilkt elpu.

Par soliņu pazušanu raidījumam “Bez Tabu” ziņojis sašutis pensionārs Ilmārs, kurš nu palicis bez iecienītas atpūtas vietas. ”Kur pazuduši soliņi Stacijas laukumā? Ārprāts. Kam viņi traucēja? Kam bija vajadzīgi,” neapmierināts ir pensionārs.

Stacijas laukumā sastapto iedzīvotāju viedoklis par soliņu pazušanu gan ir dažāds. Daļa uzrunāto neslēpj savu prieku, ka soliņi demontēti, jo tur regulāri uzturējušies bezpajumtnieki, diedelnieki un dzērāji.

Tamāra
Atbalsta soliņu demontāžu

Pareizi izdarīja. Tur sēdēja bezpajumtnieki, alkoholiķi. Kad atgriezos no Kaļiņingradas, gandrīz noģību. Tur bija pudeles, nekārtība. Dzīvoju no 1959. gada, taču tādu netīrību nebiju redzējusi. Viņi te gulšņā.

 

 

Tiesa citi iedzīvotāji norāda, ka tuvumā vairs nav neviena soliņa, kur būtu iespējams apsēsties un atpūsties. Tveicīgajā laikā krietni biežāk esot nepieciešamība pasēdēt ēnā.

Īrisa
Izmanto vilcienu satiksmi

Man tagad līdz vilcienam jāgaida 30 minūtes. Nav, kur apsēsties. Kāpēc tos soliņus vajadzēja nojaukt?

 

Dzenot pēdas pazudušajiem soliņiem, “Bez Tabu” sazinājās ar ”Latvijas dzelzceļa” pārstāvjiem. Uzņēmuma pārstāvji norādīja, ka viņiem nav nekādas saistības ar soliņiem, atbildes esot jāmeklē tirdzniecības centrā ”Origo”.

Veikala direktors Aleksandrs Ņemirovskis raidījumam atklāj, ka soliņi tikuši demontēti to sliktā stāvokļa dēļ. Jūnija beigās tikšot uzstādīt jauni soliņi, kas būšot ļoti līdzīgi iepriekšējiem.