Pensionāru pāris Tukumā iztērē ap 10 000 eiro, lai iegādātos, viņuprāt, nekvalitatīvas preces

Kopš 2016. gada bijušais Augstākās Padomes deputāts un ilggadējais Tukuma rajona padomes izpilddirektors Agris Jaunkļaviņš regulāri veic preču pasūtījumus no ”Grand Prix” atsūtītajiem katalogiem.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Aira

  Aira

  Kungs bijis gana augstos amatos, lai zinātu, kā no brāķa vaļā tikt. Interneta pirkumi ir visvienkāršākais variants - kastē iekšā un sūtītājam prom divu nedēļu laikā! Ja neatdod naudu, tad pēc palīdzības PTAC. Es reiz pasūtīju grāmatu, bet tā bija tik prastu un vispārīgu informāciju, ka aizsūtīju atpakaļ pēc pirmās pašķirstīšanas. Saņēmu savu naudu un turpinām mierīgu līdzāspastāvēšanu. Aizpildu vienīgi loteriju lapas - tie 50 centi pastmarkai nav nekas traks. Tāpat pa reizei kādu biļeti nopērku un mīnusos neesmu, kāpēc veiksmei taciņu neparādīt?
 • Apkrāptā kliente

  Apkrāptā kliente

  Redziet kāpēc šim kungam nav pretenziju,jo tās var izteikt 14 dienu laikā,bet viņš preci dāvanai izsaiņo pēc mēnesi un ilgāk. Atpakaļ preci var nosūtīt tikaj orģināliepakojumā,tik viltīgi viņi spēlējās ar pircējiem.
 • hi hi

  hi hi

  pārmaksāt nevienam nav aizliegts .Tā iz diognoze.Vēl tak finālā iemanījās parādu samaksāt caur parādu piedzinējiem ,nevis pa taisno firmai.Kur aitas ,tur cirpēji !!!
 • Jānis

  Jānis

  Nu, ārprāts, bērni, mazbērni, tak kas nevarat paskaidrot saviem opjiem un omēm nesūtīt tos Ķīnas mēslus ar 5000% uzcenojumu? Vēlme dāvināt ir jauki, bet ir taču normāli veikali un preces. Varu saderēt, ka visi šos mēslus var atrast Ķīnas i-veikalos vismaz 10reizes lētāk. Šādiem kantoriem novēlu bankrotēt pēc iespējas ātrāk un īpašniekiem nojūgties parādu gūstā.
 • mm
  +15 +15 0

  mm

  Tas "Grand Prix" protams ir konkrēts lohatrons, bet kaut kas tur drusku prātiņā trūkst arī pašiem... jau visas preces tādas nelietojamas, tad kāpēc pirkt vēl un vēl kastēm vien?
 • Kate

  Kate

  Var redzēt,ka kungs ir sabižojies,ka neko nav vinnējis/Mana pieredze ar šo Grand Prix loteriju ir ļoti pozitīva,pasūtītās preces ir kvalitatīvas.Gadījumā ar dārgu rotaslietu,kad nokrita posmiņš-samainīt nebija nekādu problēmu-kurjers piegādāja citu.Visām precēm līdzi nāk akts,ja gadījumā prece nenokalpo garantijas laiku-kungs tādu iespēju nekad nav izmantojis?
  Kungam,acīmredzami izteikta tieksme par katru cenu mēģināt vinnēt to lielo naudas summu vai mašīnu,ne jau dāvināt viņš grib.Soma izskatās tā,it kā suns to būtu saplēsis un ja jau visas preces ir tik sliktas-kāpēc nemitīgi jāpasūta?
  • TiriPiri

   TiriPiri

   Jums arī kaut kas nav labi, kā sižetā minētai personai. Esmu tehnoloģisks cilvēks un reidz tikai no skata, šīs preces, viņas nemaksā šo lielo naudas summu. Beidziet uzturēt šādus uzņēmumus. Es vienkārši nesaprotu.
   Piekrītu tikai par to, ka ģimene ne reizi nav sniegusi sūdzību. Tātad nav neko darījusi sevis labā, lai vismaz kaut kādā veidā komunicētu ar uzņēmumu par problēmām.
   • Kate

    Kate

    Kāpēc jūs domājat,ka man kaut kas nav labi-tāda ir mana pieredze.Dabīgi,ka tās mantas nemaksā tik,tāpēc es tādas lietas nekad nepasūtu,izņemot zelta rotaslietas.No kā tad veidosies tie 40 tūkstoši un automašīnas cena,ja ne no šādām nopirktām mantām?Bet cilvēku jau taču neviens nepiespiež kauko pirkt vai pasūtīt!
 • zaizais

  zaizais

  Ta nu sabiedriba ir pakartota,kad visi gudri nevar but un ar to vel lepoties.Izteikti karmisks gadijums!
 • Es
  +31 +31 0

  Es

  No vienas puses žēl cilvēku, bet no otras vai tad bērni nevarēja mazliet pastāstīt kā darbojas šie katalogu pagrīdes kantori - kur nu vēl prāts pirkt pulksteņus pa 300+ eur, saprotu ja tie būtu atpazīstami ražotāji nevis aliexpress pirktie pa 5 usd. Kā var pirkt pa ntajām summām nezināmas izcelsmes elektrotehniku - nu bļāviens sparotu pērc neziāmu mēslu par 20 EUR ne jau simtos....
  • smiekli

   smiekli

   lai pārbauda zelta klātbūtni rotaslietās ,bet pulksteņiem viena nullīte cenā lieka !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!