Pēc smaga kritiena no zirga bērns nosaukts par kropli. Skandāls Jātnieku federācijā!

“Bez Tabu” uzrunā jāšanas sporta skolas “Kleisti” audzēknes mamma Iveta. Viņa neredz citu iespēju, jo jau vairāk nekā mēnesi gaida, kad Latvijas Jātnieku federācijas prezidija loceklis atvainosies par nekorekti izteiktajiem vārdiem. Iveta pārliecināta, ka federācijas pārstāvis nosaucis viņas bērnu par kropli, turklāt brīdī, kad meita vesta uz slimnīcu pēc kritiena no zirga.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Es

  Es

  Nu gan sniegpārsliņas... Vajadzēja vēl ar steku uzšaut ne tik pateikt kādu stingru vārdu... Ne tur kritiens smags ne kā... Tik mammai sagribējās savas 5 minūtes slavas un tā dēļ ir gatava savu bērnu pazemot... Tādai vajadzētu ar bāriņtiesu aprunāties par bērna morālu traumēšanu. Un Bez Tabu ir pārvērties par prosru dzeltenās preses ateju... Fui...
 • NNnnnn

  NNnnnn

  Nu tad beidzot kads sadušojas šo nejauko “mergli” ari publiski nopērt! Ne tikai LJF vadiba, bet arī asociācijas zina labi, cik rupjš un pretīgs ir sis mērglis! Nespeju vinu nosaukt par “kungu”, jo uzvediba ir zem katras kritikas, un VISI to zin! VISI ZIN! Vins ar kaju sper durvis vala ne tikai kleistos, bet ari citur, cilvekus - jatniekus apsauka, zirgus apsauka utt. Viss vinam ir slikti... un visi ir slikti!
 • Valdes locekle

  Valdes locekle

  Juri Mežniek,par vārdiem ir jāatbild!Un arī jūs atbildēsiet,jo pienāks tā diena,kad jūs sapratīsiet,par ko ir tas sods......
  Nekas nepaliek nesodīts.
 • Anonīms

  Anonīms

  Ceru, ka meitenei viss labi! Pats tāds kroplis, ja citus par tādiem sauc. Cieņas nekādas! Nu tak varēja kaut nedaudz cieņas parādīt, bet nē, ne atvainojās, ne nožēloja ko pateicis. Pati esmu jātniece un zinu, ka tas nav nekāds vieglais sports!
 • Sanis

  Sanis

  Es vispār nesaprotu par ko tracis, tie taču ir Kleisti, minētais teksts vēl ir ļoti maigi teikts. Acim redzot pārāk maz maksājāt!
 • alise

  alise

  Mežinieks to varēja pateikt mierīgi. Pilnīgi ticu mātei. Neviens zirgs tur noteikti apvainots netika, cilvēkbērns gan. Un pat tādam augstā amatā esošam kungam būtu jāprot atzīt savas kļūdas un atvainoties.
 • es
 • Eziene

  Eziene

  Ta nu ar' māte atradusi, par ko iespringt! Cilvēki ir tik dažādi, šis vīrietis vienkārši tāds mutīgāks, pašpārliecināts, skaļš, pateica kādu stingrāku vārdu, ak jel, māte uzreiz pie Beztabu skrien, absurds!
 • Anna

  Anna

  Diezgan briesmīgi. Mana meita ar veselibas traucējumiem apmeklē šeit reitterapiju,bet palasot ko šādu, bail domāt,kā mēs tiekam saukti.Loti nesmuki kādu vispār šădi saukt,bet kas to dara ir garīgi kropļi.
 • ejT
  +19 +19 0

  ejT

  persona,kas zirgus sauc par kropļiem,gan jau arī cilvēkus ,kā tāds vispār var strādāt ar cilvēkiem un dzīvniekiem,laikam viņam to ļauj viņa naudas maks,jo pie mums Latvijā diemžēl cilvēkus vērtē pēc maka biezuma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!