Pēc iepirkšanās vietējā veikaliņā no iedzīvotāju kontiem pēkšņi ”pazuda” simtiem eiro!

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

32 komentāri

Mazajā Ogres novada Līčupes ciematiņā ir tikai viens veikaliņš, arī bankas automāts ir aptuveni 10 kilometru attālumā, taču, ieraugot sava konta bilanci, ne vienam vien līčupietim mati sacēlās stāvus.

Iedzīvotāji, kuri septembrī un oktobrī veikaliņā norēķinājās ar bankas karti, tagad sava konta pārskatā konstatē negatīvu bilanci.

Iedzīvotāji kļuvuši parādnieki bankai, jo no viņu kontiem ”izsūkti” visi līdzekļi, kā arī konta stāvoklis ir zem nulles. Iedzīvotāju parādsaistības tagad svārstās no dažiem eiro līdz pat 256 eiro.

Aija
zaudējusi 30 eiro

Pēkšņi 18. oktobrī 7.00 no rīta visiem cilvēkiem, kuri pirkušies ar kartēm, no kontiem mistiski pazūd nauda.

Aija saglabājusi visus čekus no pirkumiem vietējā veikalā. Un konta pārskatā pamanījusi, ka pēkšņi mēnesi pēc pirkuma no konta atkal, tā teikt, ”novilkta” nauda. Tas radījis aizdomas par dubultu naudas novilkšanu.

Vēl lielāku neizpratni radījis fakts, ka nauda noskaitīta tik agri no rīta, kaut veikals savas durvis apmeklētājiem ver tikai 8.00.

Sandis Muižarājs
Veikala mazumtirdzniecības direktors

Radās tehniska kļūme, proti, programmatūras nesaskaņas. To rezultātā par vienu pirkumu nauda tika rezervēta divas reizes.

Līdz mums ir nonākusi viena šā darījuma summa, otra ir stāvējusi rezervācijas zonā. Tikmēr klients šo naudu lietot nevar, tā ir rezervēta, tā nav nonākusi arī līdz mums.

S. Muižarājs norāda, ka notiek kases termināļu modernizācija, kuru laikā gadījusies kļūda. Uzņēmums jau sazinājies ar sistēmas uzturētājiem, kuri solījuši kļūmi novērst. Sistēmas nepilnības dēļ pircējiem par atsevišķiem pirkumiem nauda noskaitīta tikai mēnesi pēc pirkuma, kas var radīt apmulsumu, ka pēkšņi no konta nauda noskaitīta divreiz.

Lasi vēl

 • Janis Rieksting
 • Brinda Liperte
  +21 +18 -3

  Brinda Liperte

  Kaut kā tās kļūmes iepērkoties ar bankomāta karti vienmēr nauda nozūd bankas virzienā,diezgan interesanti kā to izskaidro banku speciālisti,un starp citu arī noņemot naudu no bankomāta nez kāpēc lieks vai lieki it kā daži eiro aiziet bankai,skaidroties nav vērts,jo viņi pierāda savu taisnibu,tā teikt nekaunibas kalngals.
 • Tom Dillinger
  +17 +13 -4

  Tom Dillinger

  Kāds sakars pirkuma dubultai summai ar VISU naudas pazušanu? Vai arī žurnālists ir ar abām kreisajām rokām un izteikties nemāk.
  Par tēmu: normāls pirkums TOPiņā uz 256Eur

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl