7 komentāri

Par zādzību, pat ja tā ir sīkā zādzība, ir jāatbild likuma priekšā. Taču pieredze rāda, ka reizēm likumu apiet paveicas tiem, kuriem izdodas iedarbināt blatu sistēmu. Nelāgs nesmukums nupat ir sanācis kāda Kurzemes puses pagasta pārstāvei, kura nostājusies uz noziedzības takas.

Šie notikumi aizsākas, kad Aizputē, Zvaigžņu ielā, esošajā tirdzniecības centrā ierodas kāda sieviete. Ieiet it kā iepirkties, bet gājiens beidzas ar policiju un pamatīgu skandālu. Pārdevējas pamana, ka kundze pamanījusies nozagt deviņus pārus zeķubikšu. Iespējams, ne vienā vien veikalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aija, veikala īpašniece

Es tajā brīdī nebiju uz vietas, bet meitenes, kuru veikalā nozaga preci, teica, ka policijā sievietes somā redzējušas tādu pat zeķu iepakojumus kā manā veikalā. Pie manis šī sieviete arī bija ienākusi. Pārskaitīju un atklāju, ka arī man trūkst dārgo sieviešu zeķu.

Ja pirmajā veikalā zādzība 60 eiro apmērā policijā pierādīta, tad otrajā tas palaists gar ausīm. Pirmā veikalā nozagtā prece atdota nesabojāta, likumsargi lietvedību neierosina. Otra veikala īpašniece zvana uz Aizputes pašvaldības policiju, lai pateiktu, ka jāpārbauda viss sievietes somas saturs, bet uzzina, ka viņa jau palaista projām.

Atmiņas zudums

Notikušo apstiprina gan raksti blakus pagasta presē, gan policija. Kāpēc tik liela uzmanība šim zādzības gadījumam? Jo atklājies, ka sieviete ir kāda pagasta komunālās saimniecības vadītāja, kā arī administratīvās komisijas vadītāja.

Dodamies uz viņas pamata darbavietu, sastopam, bet kameras priekšā viņa runāt nevēlas. Tas esot pirmais gadījums, kad paslīdējusi kāja. Notikušā skaidrojums – lai mazinātu spriedzi darbā, iedzertas nervu zāles, pēcāk glāze šampanieša. Kā tas noticis, neatceroties.

Klusie ūdeņi ir tie dziļākie

Pašvaldībā apstiprina, ka sieviete uzrakstījusi atlūgumu un atstās darbu pašvaldībā. Skrundas novada izpilddirektors Gatis Putniņš apstiprina, ka līdz šim nekādu signālu par līdzīgiem gadījumiem nav bijis.

Arī Aizputē uzrunātās veikalu pārdevējas saka, ka nekad nebūtu iedomājušās, ka kundze uz ko tādu ir spējīga, jo viņu pazīst. Šobrīd jau izsludināts konkurss, meklējot jaunu komunālās saimniecības vadītāju. Kā tālāk iegrozīsies sievietes dzīve, tas atkarīgs no viņas pašas.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl